29-30 вересня Seoconference в Казані

760

Друга Seoconference пройде природно в Казані 29-30 вересня. Квитки на проїзд/переліт (ще не вирішив яким видом транспорту двіну) ще не куплені, але ніщо крім впав на голову цегли або літака не повинно завадити мені там бути присутнім. Спочатку були думки взяти участь у якості доповідача про моє «улюблене» регіональному ринку пошукового просування, але там заявилося стільки топових людей з галузі, що шансів потрапити в програму просто не залишилося.

Це означає що я продовжу знайомитися з цікавими людьми, налагоджувати контакти для співпраці, і природно вбирати практичний досвід доповідачів. Мене дуже порадував той факт, що одним з провідних конференції буде Наїль Байків (megaindex.tv). Упевнений, це додасть конференції якогось шарму.

Яндекс і Google — створені один для одного

29-30 вересня Seoconference в Казані

Серед доповідачів буде Yandex, Google, Mail, Sape, Allintop, ТопЭксперт, Оптимізм, Trinet, WebProjects, Саша Люстик, SeoNews та інші. Перші три бренди вже варто послухати на конференції. Хоча в минулому році безпосередньо в доповідях було не так багато нового особисто для мене, а от спілкування в кулуарах було дуже і дуже пізнавальним і продуктивним. Будемо сподіватися, що в цьому році представники пошукових систем розкажуть щось нове і цікаве не тільки в кулуарах.

В цьому році пообіцяли вперше оприлюднити результати великого дослідження всероссийкого вирівнявши рамках проекту ТОПЭксперт. Ну а крім того, спілкування в кулуарах з усіма доповідачами однозначно буде плідним. Повторю посилання на пост про те, що конференції відвідувати корисно.

У вартість конференції входить кофебрейки, обіди та вечері. З приводу поточної вартості можете дізнатися тут.

29-30 вересня Seoconference в Казані А ось тут можна отримати знижку в 50% на участь у конференції.

До речі кажучи, свою участь у конференції вже підтвердили Димок, Seowit, приїде SeoInSoul. А ось мій минулорічний звіт c seoconference.

Невеликий відео-звіт з минулорічної конференції.

В цьому році впевнений буде крутіше, враховуючи те, як щільно ми зараз працюємо з PR відділу SEOConference. До зустрічі в Казані.

Терехов.