AdBuzzz — це банерна мережа і агентство реклами

601

AdBuzzz – це банерна мережа і агентство медійної реклами, що спеціалізується на банерну рекламу в інтернеті. Для рекламодавців запропоновано ефективні рішення для їх досягнення маркетингових цілей, а вебмайстрам – відмінний інструмент для додаткового заробітку на їх сайтах. Про додатковий буде сказано трохи нижче.

Плюсами банерної мережі для вебмайстра є оплата за покази — тобто нарахування відбувається незалежно від того, кликнули на той або інший банер чи ні. Якщо вебмастер використовує якусь баннерокрутилку (наприклад, OpenX), то він може віддавати нам тільки той трафік, який залишається у нього після прямих рекламодавців. Ось це якраз дуже цікаве рішення. Скажімо у вас на сайті рекламодавці попросили чітко зорієнтувати трафік під їх рекламну компанію, благо можливості тієї ж OpenX це дозволяють. Що робити з рештою трафіком? Правильно — віддавати тим, хто готовий його викуповувати. AdBuzzz готова це робити.

На даний момент система працює з наступними розмірами банерів: 728*90, 300*250, 240*400, 125*125, 468*60, 160*600 — тобто всі найпопулярніші режими.

Поки що система працює в бета-режимі, хлопці в стадії ретельного відбирали майданчиків. На перший час CPM встановлено на рівні 0.15 долара для всіх майданчиків, проте в індивідуальному порядку можемо домовитися і про інших умовах, якщо сайт дійсно якісний і цікавий рекламодавцям. Приміром сайт National Geographic буржуйської версії працює безпосередньо з кількома рекламними агентствами і свій реально якісний трафік вони продають набагато дорожче інших сайтів.

У систему приймаються майданчики самих різних тематик (умови і обмеження тут). Оплата два рази в місяць на WebMoney або на рахунок у банку (для великих майданчиків)

Плюшки для рекламодавців:

  • широкі можливості для таргетингу рекламних кампаній — можливість відбору цільової аудиторії по країнам, регіонам, містам
  • налаштування частоти показу банера одному користувачеві — 1 раз на день, 3 рази на день і т. д.
  • таргетиинг за певною ОС і браузеру
  • реалізована функція ретаргетинга (коли повторно банер показується тому користувачеві, який вже цікавився подібною пропозицією в минулому)
  • можливість розміщення банерів не тільки на своїх майданчиках, але і на ряді зарубіжних ресурсів, які також мають російську аудиторію.

Для найвимогливіших: якщо рекламодавець зацікавлений у залученні буржуйського трафіку, то AdBuzzz готова надати практично необмежені можливості і ресурси. Відчувається, що власники системи не одну собаку з’їли за роботу з закордонним трафіком і тепер готові ділитися своїм досвідом та напрацюваннями в рунеті.

Техпідтримка спритна, модерація майданчиків оперативна, якщо щось потрібно оперативно поміняти в ході рекламної кампанії — без питань. Пробуємо і користуємося, а так само чекаємо партнерської програми.

Дуже хочеться вірити, що цим постом вони стартували, і скоро ми їх побачимо на ділі. Хто зареєструється і спробує — прохання відписатися в каментах. Мені цікава ваша думка.

Терехов.

*Публікація була оплачена рекламодавцем