Artox Media, AllInTopConf, SEO-коло і халявне розміщення статей з посиланнями

547

Рекомендую блог blog.mokoron.com/ — дуже цікаві статті по аналітиці та просування, переходимо, читаємо, підписуємося і фолловим.

З середини цього тижня, що називається, понесеться. Але спочатку про подарунки, які будуть зі мною практично в необмеженій кількості на всіх трьох заходах.

Подарунки від сервісу статейноепродвижение.рф, яким я свого часу користувався для отримання посилань на безанкорных terehoff.ru і залишився задоволений результатами.

Трохи про сервіс, статейноепродвижение.рф — це:

 • 169 ресурсів під розміщення статей і контекстних посилань.
 • середні пузомірки: тіц 330; PR 3,4; вік – 2004 рік; ЯК і DMOZ; ціни на розміщення на 30% нижче середньоринкових;
 • гарантія на індексацію статей яндексом; якщо з якихось зовнішніх причин стаття випадає з індексу, переразмещение зі зміною урла на тій же або інший майданчику
 • якщо від Вас пішов клієнт, змінюються посилання на нові за 10% , статті за 50%; повторний прогін проекту за 50%
 • послуги з написання статей (копірайти, рерайт, розмноження); в команді професійний копірайтер.
 • робота з клієнтами по всій Росії, з країнами СНД, Далекого Зарубіжжя.
 • консультації по підбору ключів, майданчиків по телефону, скайпу, асьці
 • досвід виведення з допомогою статейного просування в ТОП Яндекса проектів конкурентної тематики по СЧ і ВЧ запитам (кондиціонери, автошколи тощо)

У мене будуть візитки сервісу, які я буду роздавати або ви їх зможете самостійно запитати у мене. Якщо ви роздобудете візитку, то сміливо можете звертатися за контактами з сайту сервісу і отримати безкоштовно пакет розміщення еквівалентом в 50 баксів, крім того при великому оплачуваній вами замовленні можете вимагати знижку в 10 відсотків.

Візитки у мене з собою у великій кількості, так що сміливо вимагайте їх з мене.

Рязань-Москва-Мінськ-Москва-Рязань

У середу виїжджаємо з вище означеними і не тільки подарунками до Москви, щоб ввечері вилетіти в Мінськ до братам Білорусам, щоб (вибачте за тавталогию) в четвер і в п’ятницю на курсах Artox Media читати лекції з SERM — що це таке, з чим його їдять, як це використовувати і звичайно ж як на цьому заробити. Спасибі компанії Artox Media і особисто Денису Буко за запрошення та чудовий привід відвідати місто Мінськ, побувати в Білорусі, а заодно потрапити на день варення до Гусарычу, яке буде в суботу 28 січня (йому подарунок теж повеземо відразу з Росії швидше за все). Окреме спасибі Костянтину Леоновичу та Михайлу Райцину за можливість використання їх матеріалів та презентацій для підготовки лекцій. Ну і заодно у вільний час погуляємо по Мінську. Дуже цікаво подивитися цей місто. Ну і звичайно ж зі мною будуть візитки сервісу статейноеразмещение.рф. До речі ще +2 перельоту в 2012 році. Разом вже буде 4.

Рязань-Москва-Рязань

З 1 по 2е лютого в Москві у Ірис Конгрес Готелі (вже знайоме місце) пройде перша професійна практична конференція All In Top Conf 2012.

Мета All in Top Conf – об’єднати практиків-професіоналів Росії та зарубіжжя.

На конференції ви не почуєте:

 • реклами сервісів і програмних продуктів неактуальної інформації і «води»

Вас чекає:

 • зустріч з професіоналами результати експериментів

Ну що ж, це буде перша конференція в 2012 році. Як говориться, понеслася… Буде приємно зустрітися зі старими добрими друзями Оленою Камськой і Сергієм Кокшаровым, а так само особисто познайомитися з Баблорубом. До зустрічі.

Рязань-Пенза-Рязань

Пенза, Чисті Ставки — найхолодніша SEO конференція в самому теплому колі спілкування під назвою SEO коло.

У розпал зими, 9-10 лютого, головні Ѕеошники країни зберуться на перший зимовий «SEO-коло». Це новий формат спілкування, коли всі учасники зустрічі протягом двох днів будуть обговорювати наболілі питання в дуже тісному колі.

Лев Яковлєв (HiText.ru) запросив на конференцію виступити з доповіддю, попередня тема про регіональний (звичайно ж, адже я з регіонів) але SERM. Дуже цікава особисто для мене в плані бізнесу тема, так як потенційних клієнтів дуже багато, все питання в тому, як знайти на них вихід. Про це і поговоримо. Головною особливістю конференції буде те, що відбуватиметься на базі відпочинку під Пензою, яка повністю орендована на два дні. Таким чином всі учасники конференції, а так само доповідачі будуть завжди в одному місці, і вже точно зможуть спалити чимало тем в сауні за кухлем пива, яку організатори обіцяли зробити. При цьому вечірні посиденьки так само ніхто не відміняв.

SeoNews оголосив фотоконкурс полювання за усмішками. Докладніше тут. Бонуси додаються.

Увага! За промокоду terehoff ви можете отримати знижку в розмірі 20 відсотків Ну і звичайно ж зі мною будуть візитки сервісу статейноеразмещение.рф.

Насичений на події належить час. А на весну ще більш грандіозні плани… Буду вчитися все встигати за менший час, тобто використовувати часом більш ефективно. Вдалого робочого тижня.

Ну і щоб було зовсім приємно — сертфикаты на поповнення балансу PR Sape. Хто забирає в каментах повідписуємося. На один аккаунт можна використовувати тільки один сертифікат. Поважайте один одного і забирайте тільки по одному сертифікату. Я їх періодично буду тут роздавати. На всяк випадок нагадаю — як купувати працюючі посилання в PR Sape.

 • 89 7123198
 • 89 7202579
 • 89 7210960
 • 89 7446052
 • 89 7781648

Терехов.

Постової — дешеві авіаквитки від airbill.ru.

Ну і відео сьогодні про Мінськ, з яким ми зустрінемося вже в середу ввечері.