Авторежим в PR Sape

542

У зв’язку з 6-річчям Inferno Solutions дарує подарунки! Адміністровані VPS в Німеччині від 5$ в місяць. ISP manager + 1 місяць оренди БЕЗКОШТОВНО при переході від іншого хостера! Кількість подарунків обмежена.
Наскільки пам’ятається, авторежим в PR Sape був проанонсований в кінці серпня. І нещодавно до нього нарешті дійшли руки. По суті справи, це аналог авторежиму звичайної Sape, але з прицілом на всіма нами улюблені «вічні» посилання. Працює все просто до неподобства і в той же час дуже зручно.

Переходимо в авторежими в інтерфейсі PR Sape. Для початку треба створити свій фільтр.

Авторежим в PR Sape

Клікаємо по ссилочку «створити авторежим» і забиваємо параметри.

Авторежим в PR Sape

Після цього треба натиснути кнопку «Створити і запустити». І для обраної рекламної кампанії прив’язати цей фільтр і відправити його працювати.

Авторежим в PR SapeДивимося на «Активність» і бачимо, що це працює. Вам залишається лише чекати пропозицій, які підбере вам система, аппрувить їх або відхилити.

Авторежими в PR Sape — це автоматизація пошуку майданчиків для вічних посилань, що закуповуються в першу чергу для просування. Автоматизація має на увазі під собою економію часу, який дуже і дуже дорого.

Ще одна корисна фіча — це можливість оптимізатору купувати посилання в розстрочку на 90 або 180 днів (докладніше про розстрочку тут).

Враховуючи те, що Rotapost інтегрований з Sape, а значить велику кількість якісних блогів тепер доступно в PR Sape, автомат дозволить знаходити якісні майданчики і закуповуватися з них посиланнями. А це в підсумку буде пошуковий і нормативний профіт.

Терехов.

Постової — тренажери для дому

Відео сьогодні про те, як хитаються хмарочоси.