Баннерка для ротації банерів на сайті

821

Спонсор — з будь-якого приводу, до будь-якого свята, в будь-яку точку світу, доставка квітів швидко, якісно, по-любому.
Якщо подивитися на форуми, то на одному банерному місці може показуватися велика кількість банерів, які змінюються при кожному новому перегляді. Форуми — це найбільш наочний приклад. На ресурсах з великою відвідуваністю і з великим числом переглядів при статичному розміщення банера на одному банерному місці цінник повинен був би бути просто золотим.

Це з одного боку не зовсім приємно для рекламодавця, з іншого боку не є приємно для відвідувачів. Якщо відвідувачі постійно бачать один і той же банер на протязі тривалого проміжку часу, то він приїдається користувачам і восринимается їм як елемент дизайну, відповідно рекламодавець вже не отримує той ефект, за який імовірно заплатив велику суму грошей.

Тому і з’явилися баннеро крутилки, які дозволяють на одному баннеро-місці автоматизовано показувати різні банери у різні моменти переглядів, причому в кожен момент показується тільки один банер. У чому плюс? По-перше на одному місці можна фізично прокрутити багато різних банерів, тим самим анонсувати аудиторії більше промо матеріалів.

Приміром, я прийшов на сайт на одну зі сторінок, знайшов потрібну для себе інформацію і побачив банер 1. Після цього я пішов далі вглиб сайту, перейшов на іншу сторінку, знайшов там потрібну інформацію і побачив банер 2. Далі я пішов на 3ю сторінку і побачив банер 3…..

Таким чином за допомогою правильно налаштованих баннерокрутилок можна одному унікальному відвідувачу протягом усього часу перебування на сайті і серфінгу всередині сайту можна показувати різні банери за кожним новому перегляді сторінок, таким чином, підвищити ККД від сайту-майданчики, тобто анонсувати максимум реклами кожному унікальному відвідувачу. Думаю теорію ви зрозуміли — переходимо до практики.

Приміром, як цю справу можна використовувати для блогів? Наприклад, на одному баннеро-місці пустити в ротації банери з партнерськими посиланнями всіх сервісів, з якими ви працюєте і заробляєте. Це набагато ефективніше, ніж повісити приміром один банер і раз в тиждень його міняти, а тут все буде змінюватися автоматично. Причому можна додати велику кількість банерів. Інших варіантів може бути дуже багато. Тут вирішувати вам.

І тепер про практичну реалізацію. Особисто я це зробив за допомогою безкоштовного OpenX Ad Server. Завантажити його можна тут. Установка не складніше, ніж установка WordPress. Деякі моменти і поняття, на які хотів би звернути увагу саме при роботі з OpenX.

У цій баннерке є поняття: рекламодавець-рекламна кампанія, веб-сайт (майданчик), зона і банери.

Відповідно спочатку всередині адмінки OpenX потрібно створити рекламодавця, створити рекламну кампанію, додати майданчик, створити на ній зону (банерне місце певного розміру), додати банер, прилинковать його на зоні. Ну і потім не забути код баннерки поставити в потрібне місце на сайті. Ну а далі спостерігати за зміною банерів.

Про настройку OpenX краще запитувати в гуглі, він мені в цьому дуже допоміг у цьому.

Терехов.

Постової — заробіток в інтернеті без вкладень

Відео сьогодні — холодне блін….