Білорусь, Мінськ, Artox і шакес з Гусаровим

659

В кінці 2011 року хлопці з Artox Media запросили мене почитати лекції в центрі інтернет-освіти для майбутніх SEO фахівців. Що тут говорити, вагався я недовго, так як люблю подорожувати (в даному випадку знову перельоти), в Мінську ще ні разу не був, захотілося познайомитися особисто з командою Artox, попрактикуватися в ролі викладача. Ну і одним з добивающих факторів був день варення Андрюшки Гусарова 28 січня. Поєднали приємне з корисним. Окрема подяка організаторам курсів, що змогли організувати графік таким чином, що вийшло в четвер і п’ятницю поставити курси, в суботу шакес, а в неділю відліт додому. Ну а тепер по порядку.

В цей раз до мене приєдналася дружина, вона теж була не проти погуляти по Мінську і трохи пошмотиться за білоруським цінами, а заодно подивитися, чим же все-таки займається її чоловік. Прилетіли до Мінська ми в середу ввечері сильно втомлені, так як день у нас почався з 6 ранку, поїздки в Москву, покупки там Mac Book Air (про дааааааааааааа), приїзду в Домодєдово раніше щоб пройтися по дьютику і облому, так як рейс Мінськ вважається внутрішнім і ніякого вам дьютика.

Прилетіли ввечері досить втомлені, нас зустрів в аеропорту технічний директор Artox Олександр Швардыгулин і відвіз на орендовану для нас квартиру в 5 хвилинах пішки від офісу Artox. Розвантажилися, заселилися, поїхали-таки вечеряти. Повечеряли, поспілкувалися, познайомилися можна сказати, приїхали додому і отрубились.

Ранок почався з шліфування презентації для лекції з SERM, паралельно вирішували організаційні питання, паралельно я ще встигав працювати за деякими проектами, загалом день був дуже насиченим. Паралельно сфотографували з моїми яблуками.

Білорусь, Мінськ, Artox і шакес з Гусаровим

Після обіду продовження підготовки до лекції і власне два заняття з двома групами по тематиці управління репутацією в пошуку або Search Engine Reputation Management. У четвер у мене було два заняття поспіль з двома різними групами. Сама жвава виявилася перша група, переважно старшого віку і так само переважно вже працюють і початківці відчувати недолік у знаннях.

Перша група поставила більше всіх питань, причому що характерно, практичних, з реальними практичними завданнями. Одна жінка, у якої була дуже цікава з точки зору SERM завдання по ЖЖ, навіть повідомила, що на ці курси власне вона пішла ледве не із-за мене, так хотіла саме мене послухати… Щож, це приємно було чути і навіть в якійсь мірі несподівано.

Потім була друга група, знову SERM, знову питання. Деякі найхитріші слухачі курсів попросили постові з мого блогу на їх навчальні сайти, які треба було просунути за запитом «seo-ривок». Забирайте, мені не шкода: раз seo-ривок, два seo-ривок і три SEO ривок. Молодці хлопці, загалом. Природні посилання рулять.

А закінчився четвер смачною вечерею в приємній компанії топ-менеджерів Artox, а після вечері «ненавмисно» відвідали ту саму знамениту кальянну №1. Кальяни були що треба. Ну а далі ми вирушили додому надолужувати годинник втому, накопичені в Москві і в літаку.

П’ятницю почалася з ранкової лекції в Artox для третьої групи слухачів, потім були переговори, невелике інтерв’ю для webmarketing.by прогулянка по офісах Artox, в яких сумарно на той момент працювало понад 180 осіб (зараз напевно вже більше ? ). А ввечері все ті ж хлопці з топ менеджменту повели нас в Койот, де була жива музика, смачні напої, ароматні сигари і відмінна атмосфера.

Ранок суботи було отсыпным, вдень знову були зустрічі, а ввечері нас чекав шакес і день варення Гусарыча. Було смачно, було весело, спраги ми не відчували ні краплі. Жива музика, протягом усього вечора музиканти вітали Андрійка з днем народження, багато хто з відвідувачів вже стали думати, що ж це за олігарх тут гуляє з прізвищем Гусаров? Дякую, Андрійку, погуляли добре…

… вранці був літак до Москви. Дуже порадували цінники на сніданок в Мінському аеропорту. На 200 російських рублів ми настільки смачно і ситно поснідали… Причому розплачувалися кредиткою. Приміром в той же день, але вже в Домодєдово ми лише злегка перекусили але вже на 800 рублів на двох.

Про Мінськ. Якщо порівнювати ціни, то все тут дешевше ніж навіть в Рязані, не кажучи вже про Москву. Скрізь крім таксі можна розплатитися пластиковими картами, тому проблем з валютою як такої не було. Знімали гроші в банкоматі ми тільки для денних переміщень на таксі. Саме місто дуже красивий і чистий, чого не скажеш про тій же Москві і про Рязані. Місто просторий, немає натиканих один на одного будівель навіть у центрі, як то вільніше в ньому відчуваєш себе в порівнянні з тією ж Москвою. В Мінськ хочеться повернутися ще раз. І навіть не раз.

Спасибі хлопцям з Artox за запрошення в Мінськ, а так само за весь той комфортний дозвілля, що для нас організували. Із задоволенням приїдемо до вас ще не раз.

Терехов.