Блог про ковальство

668

Що являє себе їх kovka-svarka.ru. Це сайт про ковальство і трохи про зварювання.

Сайтів про художньої куванні в російському інтернеті повно, але всі вони, як водиться, націлені на торгівлю виробами кування і належать фірмам, що займаються куванням комерційно, або простим ковалям, але в такому випадку вони (сайти кузнєцов) слабо розвинені(ковалі працюють в кузнях і сайти їм вчитися робити колись) і знову таки спрямовані на продаж виробів, зроблених ними.

Цей же сайт не продає ковані вироби, хоча б з тієї причини, що автор просто освоює ковальство і все що виготовляє, кує і варить для себе і друзів (за менший мірі поки що). Тобто, ковальська справа в даному випадку не робота, а хобі та сайт присвячений цього хобі. Ідея сайту — допомогти бажаючим навчитися ковальства в домашніх умовах.

Тому на сайті публікуються і далі будуть публікуватися статті про кузні, про те, як її обладнати, про інструменті ковальському, про ковальських прийомах, про зварювальному обладнанні. У рубриці «блог коваля» публікуються особисті роботи автора, не просто фото готових робіт, а дії по кроках, що і як робиться.