Буду доповідатися на РИФоКИБе про регіональному просуванні

612

Відразу скажу, що буду вдячний, якщо проголосуєте за нашу секцію)))). Для цього залогинтесь на цій сторінці, натисніть «Я ПІДУ».

Це ще одне пропозицій з серії, від яких нерозумно відмовлятися. Зовсім недавнє було про honey-fest в Єкатеринбурзі, яке пройде вже в ці вихідні. А наступного тижня з середи по п’ятницю буде РИФ, на який я таки дозрів поїхати на всі три дні. А коли запропонували виступити з доповіддю, скажімо, я дуже сильно зрадів. Перший раз на Рифі і вже з доповіддю — це, мабуть, якраз те, про що я міг мріяти ще в школі, коли надивившись американських фільмів про комп’ютерників, які прокидалися з ноутбуком в руках, я подумав, що це напевно якраз те, чим би я хотів займатися в майбутньому.

Виступати предложиди в секції Регіональне просування: специфіка, нюанси і тонкощі. Тема доповіді — «розвиток ринку пошукового просування в регіонах». У цій же секції будуть доповідатися Василь Ткачов allintop.ru Микола Хиврин (megaindex.ru), Тимофій Квачев (Тринет), Денис Буко (ARTOX media), що дуже сильно стимулює виступити на рівні.

Організатор секції попросив процитувати, що: «В секції виступаю доповідачі, які знають про регіональне просування не від когось, а на своїй практиці. І вони вже не раз писали про цю тему».

Загалом буде цікаво. Доповідь буду намагатися зробити інформативним. Виступати в секції буду першим, тому буду намагатися розворушити зал цікавою презентацією.

Крім іншого, на Рифі можу роздати бонусні купони від Рафаэллы на розміщення статей з посиланнями на ваші сайти, зараз готуємо купони. Зустрінемося на Рифі.

Терехов.

Постової — бухгалтерські послуги

Відео сьогодні про минулий РИФ.