Час дорожче

912

Сьогодні зустрічався з рязанскими розробниками сайтів, у яких дзеркала свого сайту не склеєні, і штук 5 заголовків h1 тільки на морді, при цьому «активно» бачу їх у директе. Ну думаю треба зустрітися, поспілкуватися. Може знайдемо спільні точки.

Зустрілися, із запізненням з їх боку. Насрати. 5 хвилин розмов перейшли в такий підсумок:

 • просуванням сайтів займаємося, але беремо не всіх
 • у паблике такої послуги немає
 • залиште свої контакти, може бути…
 • до побачення
 • Було відчуття, що відро лайна вилили. В офіс їхав з бажанням зробити те ж саме назад.

  Вже в думках оптимізатор повинен був прочекати сайти з їх портфоліо і скласти міні аудити сайтів, потім компаніям все це відіслати з головною думкою — вам сайти з помилками зробили.

  Приїхав в офіс, подивився один сайт-портфоліо і… стало шкода часу. Як свого, так і часу свого оптимізатора. У нас просто в роботі є кілька сайтів від непоследних людей в цьому місті, які вийшли на нас… А витрачатися на тих, у кого і так все начебто «шукуладно»…

  До речі цікава статтею — скрін позицій сайту в рязанському яшке одного з їхніх клієнтів.

  Час дорожче

  Реально, все можна було б зробити топ 1 :). Якщо прямими руками дістатися до сайтів і полазити з SEO версткою і контентом…

  Я думаю час покаже. Як сказав один досвідчений товариш — на нашому ринку немає конкурентів, ми всі партнери. Тому треба залишатися партнерами, хоча б з точки зору совісті і вчинків.

  А ще ми звичайно рас….дяи. Корпоративний сайт робимо вже півроку)))). Зате хороший повинен вийти, навіть у першій версії.

  А взагалі дуже цікаво входити на цей порожній нерозвинений ринок у стадії первісного розвитку і розвивати його, щоб до кінця року стати першим, в регіоні, природно.

  Завтра буду в Москві з Костянтином Леоновичем і Сашею Люстиком «за одним столом«.

  Терехов.

  Без постового нікуди — вантажоперевезення.