Чи існують дешеві і доступні бекі?

676

Спонсор посту — навіщо чекати півроку апдейта пошукової видачі? Почни збирати тонни одноцентового трафіку з Яндекс.Директ прямо зараз!.

Далі йде текст авторський, наданий власником сервісу.

Яка основна проблема кожного власника сайту? Правильно! Це отримання якісних трастових посилань на свій ресурс. Комусь вони потрібні для росту пузомерок, комусь- для позицій, а комусь- для трафіку на сайт. Якщо згадати 2000 рік, тоді вибір був, скажімо прямо, не великий. се впиралося головним чином в каталоги посилань, куди можна було потрапити шляхом реєстрації або шляхом обміну. Минав час, багато в мережі змінювалося, після появи clx.ru, sape.ru, mainlink.ru стали як гриби з’являтися нові біржі – такі як gogetlinks, miralinks.ru, rotapost.ru і т. д. – хороші і погані, дорогі і дешеві, якісні і не дуже… Але з таким розмаїттям у людини не залишилося вибору чогось безкоштовного або навіть доступного. А адже чим і манить до цих пір Інтернет пересічних користувачів – тим, що можна завантажити або знайти все потрібне безкоштовно!

Що ж робити людині, у якого з’явився перший сайт або блог? Людині, який прочитав купу корисних книг, блогів, форумів і зрозумів, що потрібні гроші, але, на жаль – великих грошей немає? Початківці власники сайтів, почитавши більш досвідчених товаришів, швидко розуміють, що не всі посилання «однаково корисні, і що потрібно шукати інші методи, які були б доступні кожному. З якою проблемою стикається більшість? здавалося б, всі можливі вкладення (фінансові або трудові) вже закінчилися, сайт готовий і залишається лише очікувати, що завтра його «накриє хвиля відвідувачів. Але не тут-то було! час йде, а «хвилі все немає і немає, повний «штиль. І тут встає одвічне питання: «Що робити?.

Погортавши знову розумні книжки і блоги відомих товаришів, ви можете прийти до висновку, що потрібен обмін посиланнями або статтями. Але як його вести, якщо нормальних сервісів обміну ні? Втім, деякі начебто є, але рівень юзабіліті, якість сайтів і просто ставлення керівництва до користувачам – залишають бажати кращого.

Є варіант самостійного пошуку сайтів для обміну через seo-форуми, але зазвичай ентузіазм закінчується на етапі контакту з майбутнім партнером обміну, який або не відповідає на заклик змінюватися, або просто довго не ставить відповідну посилання. Нарешті, ще гірше, коли він через місяць знімає посилання або просто закриває її від індексації!

І ось тут зазвичай народ приходить до висновку, що обмін посиланнями та статтями не працює або ж це просто тяганина і, як кажуть, шкурка вичинки не варта. А ні! Обмін посиланнями працювали і працюють, грамотні оптимізатори легко підвищують собі ТІЦ і позиції для нормальних сайтів з допомогою обмінів. Причому це не прокачування одного сайту – сайти прокачуються пачками: як свої, так і клієнтські.

Запитаєте, а як? За рахунок напрацьованих схем та інструментів. Таким чином і народилася півтора роки тому ідея створення сервісу, несхожого на інші аналогічні ресурси. Це Linksme.ru – сервіс обміну контекстними посиланнями та статтями.

З чого ми починали?

В першу чергу сервіс був цікавий нам самим, тому що у нас не одна сотня нормальних сайтів, яким постійно потрібні беки. Ми користувалися обмінами приблизно в 50% випадках, і нам подобалося те, що можна легко, швидко і майже безкоштовно отримати хороші тематичні беки. Чому безкоштовно? Тому що якщо робити самому, витрачаєш час, а як відомо, час – це гроші. Якщо ж наймати линкменеджера, що ми, до речі, і робили, потрібно заплатити від 30 до 50 рублів за обмінний лінк.

Чи існують дешеві і доступні бекі?

Далі було складніше: контроль обмінних посилань. Адже який російський не любить… обдурити партнера. Посилання знімали, закривали, доводилося вести повторний контакт, а це знову збільшувало час. Але в підсумку виходило вигідніше, ніж просто піти і купити постовий, адже обмінний лінк може бути не тільки з мінімальним ТІЦ (наприклад, 10), але і з ТИЦ 150. Якщо купувати такий постовий, то ціна буде в рази вище, тут же виходить витратна частина завжди однакова.

Але не будемо описувати далі всі тонкощі і підводні камені, бо розуміємо, що на цьому етапі потрібно розповісти, як ми ведемо обмін. Тут немає секретів, відбір нічим не відрізняється від пошуку якісної майданчики в GGL (про це, до речі, писав Терехов). Від себе додамо, обміни вели і ведемо перехресні. Посилання, якщо це контекстні, просимо ставити в середині тематичної статті. Зазвичай автор сайту сам пише під нас статтю або знаходить проіндексований матеріал в архіві, куди ідеально вставляється наша обмінна посилання. Ми поступаємо аналогічно, тобто діє золоте правило обміну, про що потрібно пам’ятати завжди: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставились до тебе. Обмін – це насамперед культура, яку, на жаль, ніхто не розвивав на російському seo-ринку. Тому головною метою, яку ми поставили перед собою, було розвиток культури обміну посиланнями та статтями.

Як народжувався сервіс?

Сервіс – такий, як ви його бачите – народжувався в неймовірних муках творчості. Довго шукали відповідного дизайнера для інтерфейсу, адже проблема невдалих сервісів – це повна відсутність інтерфейсу і юзабіліті. Нарешті, був знайдений чоловік, який впорався із завданням на відмінно. Але більше часу зайняла програмна частина: багато разів переписувався код системи, змінювалося ядро… Ми вже думали, що момент запуску просто не настане! Але все ж ми впоралися, і честю вийшли з цієї ситуації.

Не раз шаленів програміст, коли доводилося переробляти модуль, який писався півмісяця. Але ми пройшли через всі зміни «генеральної лінії партії, правки і доповнення, і нарешті запустили поточну версію біржі. Відразу відзначимо, що дана версія – це бета. Зараз йде її бета-тестінг, збір помилок і помилок.

Чи існують дешеві і доступні бекі?

На сьогодні у нас є чіткий план розвитку, впровадження нового функціоналу і поліпшень. Думаю, через якийсь період ми знову напишемо свій пост в улюбленому блозі про те, що змогли зробити за цей час.

Які завдання були поставлені і вирішені?

Першим завданням, яку ми поставили перед собою, була гарантія схоронності посилання або статті після обміну. Ми довго думали, аналізували і дійшли простого висновку, що ніякі правила тут не будуть працювати – треба карати «рублем. Обміни в системі платні: 2 рубля за обмін посиланням та 5 рублів за обмін статтями, які відправляються системою на вічну перевірку обмінної посиланням. Це і є так званий контроль і моніторинг. Кожен користувач має свій аккаунт. у разі будь-яких порушень блокуються і сам аккаунт, і кошти на ньому (до з’ясування всіх обставин). Завдання, як ми вважаємо, вирішена.

торою завданням було зробити зручний каталог якісних трастових майданчиків з широкими можливостями пошуку ефективних донорів з урахуванням ваших вимог і параметрів. Завдання не з легких! Було прийнято рішення про суворої ручної модерації майданчиків з високими вимогами, щоб користувач системи не витрачав на це час.

Третьої завданням ми поставили створення біржі линкменеджеров в рамках сервісу Linksme.ru, так як розуміли, що багато вебмастера просто не мають часу вести обмін, а ось доручити комусь роботу в системі і обмін на сайтах було б зручно. Завдання на даний момент майже вирішена, йде набір і попереднє навчання линкменеджеров, влітку думаємо зробити реліз.

Чи існують дешеві і доступні бекі?

Звичайно, крім даних задач були поставлені і інші, до яких так звикли вебмастера (і можна навіть сказати – розпещені): можливість налаштувати фільтри для пошуку партнерів по обміну в автоматичному режимі, складати різні стоп-списки, можливість масово додавати анкор і багато іншого.

підсумку ви отримуєте постійну зворотне посилання з потрібних вам майданчиків за мінімальну вартість, буквально за 2 рубля – це ціна за сервіс, який пропонує система Linksme.ru.

Як зареєструватися в Linksme.ru?

Реєстрація на даний момент доступна за инвайтам. Інвайт дає 20 рублів на рахунок, плюс зараз діє акція «Будь першим! – ще одна причина зареєструватися в системі. За реєстрацію нового сайту – 30 рублів (80 рублів, якщо сайт включений у Яндекс.Каталог або DMOZ).

Всім бажаючим інвайт лунають на форумі BizzTeams, у спеціальній гілці — Linksme.ru.

Пост був опублікований безкоштовно аки гостьовий в підтримку нового молодого сервісу. Ентузіазм власника радує і надихає. Залишається тільки побажати удачі.

Терехов.

Постової — поведінковий фактор.