«діамантові руки» Терехова

697

Ще один конкурс, щоб показати свої «діамантові» руки і практично продемонструвати ефективність основного инсрумента оптимізатори rookee.

Наскільки я пам’ятаю, перші діамантові руки були в одного з єгипетських фараонів, йому в саркофазі наліпили таку кількість дорогоцінних каменів, що мама не горюй.

Такі руки, на яких можна було б зупинитися, — це її. Ех, для тих часів це був один з ідеалів жінки. Фігура, погляд, очі, манери, вчинки. Сьогодні «та сама ідеальна жінка» вже виглядає трохи по-іншому, але на класику все ж варто орієнтуватися.

Щоб ваші руки називалися діамантовими, можна піти двома шляхами, як казав наш шеф. Перший шлях — в буквальному сенсі обсипати руки діамантами, побризкати клеєм, щоб брюлики прилипли і вуаля, результат на обличчя.

Другий варіант — це зробити цими ось своїми руками щось таке нереальне, щоб ваші чуйні кінцівки, які починаються з плечей, стали називати іменем дорогоцінного каменю. До купи, необхідно буде повісити на шию медаль або поставити клеймо, що руки називаються зеленим каменем за такі то заслуги.

«діамантові руки» Терехова

Погугливши по просторах рунета був знайдений ще один спосіб. Ось цю таблетку прийняти всередину

«діамантові руки» Терехова

а потім побризкати на руки, і вони стануть діамантовими. Даний засіб у продажу я не знайшов, може бути варто замовити його з Китаю й оплатити через paypal? Не зовсім впевнений, що вийде саме той результат, але спроба не тортури.

Гуглим далі і знаходимо прокачаний приклад — діамантові руки 2. Написано що шкірний антисептик, а я шукав бабло, чорт забирай. Все це Артокс з Вебмаркетингом. Переспамили пошукову видачу антисептиками, ось і вводять народ в оману. У мене відчуття, що хтось сильно помилився пошуковою системою при просуванні, мені треба потрапити в топ 3 яндекса, а вони чомусь посунули ці антисептики під google. Мабуть доведеться підключати rookee щоб тягнути все це справа в топ. Нарешті хоч свої авторські стратегії можна буде повноцінно потестить серед конкурентів.

«діамантові руки» Терехова

Діамантові руки з сигаретою і на плечі. Років через 30 я хотів би опинитися на його місці.

«діамантові руки» Терехова

Тут цілих три діамантових руки і навіть 2 округлі неруки). На її місці я б не хотів опинитися.

«діамантові руки» Терехова

Одна рука з діамантами, інша з спійманої рибою. На його місці я скоро опинюся.

Ось такий огляд вийшов з діамантовими руками. Подивимося на індексацію яшке. І на позиції теж. Удачі.

Терехов.