Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку

549

Періодично переглядаючи статистику відвідуваності свого блогу через google analytics все частіше звертаю уваги на те, що старі фундаментальні пости ака мануали (1, 2, 3, 4, 5) дають стабільний трафік з пошуку. Причин цьому я бачу кілька.

Перша і основна — пости реально корисні для великої аудиторії, відповідають на запитання користувачів, задовольняють їх інформаційну потребу і, як наслідок, дають добрі значення внутрішніх і поведінкових чинників ранжирування. Щодо внутрішніх в принципі особливих питань бути не повинно: SEO верстка була виконана спочатку, а над перелінковкою намагаємося постійно працювати.

Друга причина — я банально ці сторінки просував через rookee. Коли я пробував цю систему, то в якості ключевіков в тому числі використовувалися дані статистики ліру, звідки я брав запити, за якими вже є позиції з метою ці самі позиуии підтягнути. Так ці ключі потрапили в просувні. І крім того, я закуповувався постовими на ці сторінки.

Дані взяті з початку року по поточний момент. Природно, найбільше трафіку отримує морда. Далі за спаданням.

Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку

Розглянемо детальніше другий пункт, точніше пост — як розкрутити сайт. Переходимо до сумарних навігації

Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку

Бачимо ось таке. Точки входу на сайт саме на цю сторінку як на першу — 83 відсотки. Решта 16 відсотків — це переходи з інших сторінок цього сайту. Ті трафік по більшій частині «зовнішній».

Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку

Точки виходу зі сторінки. Йдуть з сайту саме з цієї сторінки 70 відсотків відвідувачів. Інші майже 30 йдуть далі по сайту на інші сторінки. З них 1,57 відсотка перейшли на сторінку з пропозицією послуг з просування сайтів. Ось вона конверсія.

Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку

Тепер розглянемо ключові слова входу на сторінку «як розкрутити сайт».

Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку

Список великий, всього в ньому 566 різних ключових слів. Повний список (експорт) можна завантажити за посиланням. Ось вам речі і живі анкор для просування. Взагалі з цих 566 як анкорів використовувалося максимум 20. Решті хвіст насамперед НЧ запитів виліз сам. Ось вам і просування по трафіку. Я не скажу що результати грандіозні — ні, але вони показові.

Мораль поста

Фундаментальні пости — це ваші особисті «інвестиції» в контент, які в майбутньому будуть стабільним джерелом трафіку. А трафік як відомо це наше все. Пишіть фундаментальний пост, грамотно складіть заголовок поста і title сторінки з постом (не зайвим буде зробити їх неоднаковими, а схожими), уникализируйте картинки для картіночного трафіку, пишіть тільки унікальний контент, не забувайте про форматування і заголовки, працюйте над внутрішньою оптимізацією і буде вам і трафік, і гроші з реклами, хоч з банерної, хоч з контекстної, хоч ще якийсь інший. Отримайте трафік на ці посади, отримаєте стабільний пасивний дохід, який направите в подальший розвиток ваших проектів. Ну і собі трохи на життя: на макбука, айпади, айфони, квартири, машини, автомобілі, закордонні путівки і тд…

PS. Цікаво буде подивитися на ці дані через рік, що зміниться і в яку сторону.

Терехов.

Постової — автоматичні ворота Нарофоминск.

Відео сьогодні — азіатська маршрутка. А вам слабо на такий покататися?