Грамотно використовуємо чужий топовий траст

36

Є miralinks, є free.miralinks, є просто топові сайти, куди можна додати свою статтю з посиланнями на себе. Як кажуть, ноу проблем. Отримали статтю, дочекалися індексації, отримали посилання в индесе ПС разом з появою контенту навколо посилання (що дус), трохи додали посилального ранжирування, яке з місяцями (іноді навіть з роками) зростає і посилює свій вплив. Так було раніше. А якщо на все це подивитися по-іншому і згадати тему про просування по трафіку.

Візьмемо стару добру конкурентну тематику просування сайтів. Знаходимо класну майданчик у miralinks під цю справу з аналогічної тематики або близько того. Пишемо для неї власноруч (або можете замовити копірайтинг у нас). При написанні робіть акцент не на оптимізацію під пошукові системи, а насамперед на текст для людей, а тільки потім на оптимізацію. На виході у вас повинна вийти сторінка-лендінгем, бажано з картинкою (якщо дозволить власник майданчика), вміст якої змусить користувача затриматися і прочитати уважно.

Ще один нюанс. Зверніть увагу, щоб title і h1 сторінки з вашої статті на трастовому сайті були релевантні тематиці, в нашому випадку це просування сайтів. Далі справа за малим. Чекаєте індексації або прискорюєте її за допомогою твіттера або соціальних мереж. Через пару апдейтів яндекса дивіться на якому місці знаходиться ваша стаття. І знову нюанс. Дивіться регіон сайту-донора і регіон видачі, яка вам цікава.

Як тільки стаття з’явиться в серпі, можна буде підштовхнути її в топ. Для цього є тонна інструментів, як автоматизованих, так і полуавтоматизированных. Їх список тут (внизу). Домагаєтеся топа 10, або топа 5, або топа 3 або навіть 1, ловіть на статтю пошуковий трафік і радієте переходів на свій сайт.

Очевидні плюси для ранжирування власного сайту

  • ви отримуєте тематичні переходи (горезвісні поведінкові фактори);
  • посилання клацають, значить вона «природна» і ефективніше впливає на ранжування;
  • топ (правда і на донорі) досягається значно меншим бюджетом;
  • за особистою домовленістю з вебмайстром можете додати «промо» на ваші товари або послуги.
  • креатив рулить — думайте далі.

Головне, знати міру і не переборщити в оформленні лендинга, щоб він не був схожий на дорвей. Є якась аналогія з бонусними хостами під фарму, але все ж таки тут все біле і під рунет. Ще, власнику майданчики в певних випадках не обязаельно знати і здогадуватися, що ви користуєтеся його трастом в особистих цілях. Вдалою тижні.

Терехов.

Постової — безконтактна мийка автомобілів.

Відер сьогодні класне про партизанський маркетинг