Honest Fest в Єкатеринбурзі моїми очима

744

16 квітня близько 22-00 по Москві я вилетів з Домодєдово в Єкатеринбург, щоб на наступний день розповісти про ефективність маркетингу в блогах для учасників чесного фестивалю реклами honest-fest.ru. Чесно кажучи, сам формат заходу для мене було новим і цікавим, а можливість пролетіти через третина країни і побувати там, де я ще ні разу не був, просто не дозволили відмовитися від участі. Тому руки в ноги, вірний мак в рюкзак, айфон в кишеню, ну що там ще, ах так, візитки, сертифікати від pr.sape.ru, карти пополения балансу від megaindex і звичайно ж презентація до доповіді.

Зліт пройшов успішно, посадка була м’якою. Здрастуй Єкатеринбург, який перш за все я знаю по порталу e1.ru нещодавно викуплений Білайном.

Прилетів я десь пів на першу ночі за місцевим часом, мене зустріли, відвезли в готель, але так як сну не було ні в одному оці, вирішили піти в місце, де є»двіжуха», в першу чергу з учасниками та організаторами заходу. Там і відбулося перше цікаве знайомство з головним редактором adme.ru Ксенією Лукичевой.

Ближче до 4м ранку ми вийшли з равлекательного закладу і рушили в бік готелю. До 5 ранку були на місці, а в 10 ранку пора було виїжджати з готелю до місця проведення фестивалю. На сон оставало менш 4х годин, так як треба було вранці ще й поснідати і привести себе в порядок.

10 ранку, злегка невиспаний, але досить бадьорий, вийшов у хол готелю і разом з ще одним доповідачем виїжджаємо в кінотеатр салют, де, власне, і проходив фестиваль. Моя доповідь повинен був відбутися в 11 ранку. На все про все у мене було цілих 3 години, що мене радувало, так як хотілося розповісти дуже багато про рекламу в блогах.

Підключив мак до проектора і в очікуванні аудиторії включив останні недосмотренные серії Хауса. Приходять слухачі м’яко кажучи офігеваю. Ну а потім я почав розповідати про блоги, про рекламу в блогах, яка вона буває, наскільки ефективна, які види реклами для чого ефективні і тд. Говорив багато і довго. Потім довго відповідав на запитання. А потім ми перемістилися в кафе і ще спілкувалися з кількома активними слухачами там.

У кафе паралельно виробляв селяни аудити сайтів, як по SEO, так і з точки зору юзабіліті. Розповідав і показував як перевірити індексацію сайту, так як не всі це знали. Дуже багатьом порадив завести блог і розповідати в ньому про свою професійну діяльність, так як це дозволяє подивитися на себе по закінченні часу і зробити якісь висновки.

Потім був обід і прогулянка по Єкатеринбургу, за що я дуже вдячний організаторам. Я дуже хотів живцем побачити ту саму велику клавіатуру. Дзеркалку з собою не брав, фотки робив айфоном.

Honest Fest в Єкатеринбурзі моїми очима

У Єкатеринбурзі сильно розвинений стріт арт. Розповідали навіть, що за допомогою стріт арту вдавалося впливати на громадську думку і повертати його в потрібну сторону. На жаль, сфотографувати встиг трохи. На фото всі малюнки зроблені тільки за допомогою балончика з фарбою.

Honest Fest в Єкатеринбурзі моїми очима

Є навіть всевидюче око.

Honest Fest в Єкатеринбурзі моїми очима

Фестиваль був першим, можна навіть сказати пробним. Спілкувалися на цю тему з організаторами, що та як. Є над чим працювати, але перший млинець грудкою, імхо, не вийшов. Заочно запросили до участі на наступному фестивалі, який буде приблизно через рік. Впевнений, що і через рік буде про що розповісти, тим більше, за цей час з’явиться набагато більше практики, якою можна і потрібно буде поділитися.

Ще раз велике спасибі організаторам за запрошення і теплий прийом.

Терехов.

Постової — купити комунікатор

Відео сьогодні про партизанський маркетинг в Єкатеринбурзі.