Honey-Fest в Єкатеринбурзі

659

З 15 по 17 квітня в славному місті-мільйоннику Єкатеринбурзі, що на південному Уралі, пройде чесної фестиваль реклами. Сама назва вже зацікавило. Ну а ще більше зацікавило те, що мене запросили там виступити і трохи розповісти про рекламу в блогах. Було б нерозумно відмовлятися від такої пропозиції, тим більше крім цікавого заходу є можливість відвідати місто, що знаходиться в півтори доби їзди на поїзді або півтори години літа на літаку.

Програма заходу тут. Я буду виступати в останній день, у неділю, 17 квітня з майстер класом «Блог маркетинг». Відразу згадалася конференція Блог маркетинг )). Я вже почав отримувати задоволення від підготовки до майстер класу, згадуючи цікаві приклади з блогосфери, формуючи скелет доповіді та презентації.

На все про все у мене буде три години і цілий кінозал народу. Це ще більше підстьобує зробити все так, щоб сподобалося не тільки мені і організаторам, але й слухачам. Якщо у когось буде бажання зустрітися і особисто поспілкуватися після майстер-класу, велкам.

Стосовно блог маркетингу — буду розповідати стосовно ефективності реклами в блогах: чи варто воно того, чи ні. Як показує практика однозначної відповіді на це питання немає. А особисто мій фактичекий такий: реклама в блогах ефективна при правильному підході. Власне як і скрізь. Постараюся на прикладах і спостереженнях все це донести до аудиторії.

Відлітаю з Єкатеринбурга 17 квітня в 21-45 за місцевим часом, так що час буде. Особливо буду вдячний тим, хто зможе показати місто. До зустрічі в Єкатеринбурзі. Більше всього на світі хочу побачити велику клавіатуру.

Honey-Fest в Єкатеринбурзі

Терехов.

Постової — Тоні Шей «Доставляючи щастя».

Відео сьогодні звичайно ж про Єкатеринбург.