Хто звідки трафік на блоги видобуває — ділимося

680

Сайт про автошколи Києва — відгуки, ціни, порівняння, контакти. Зручний підбір автошкіл в Києві.

Ділимося і публикуемся, причому з посиланнями. Власне стало цікаво, хто з блогерів звідки траф видобуває на блоги. Ось тут і тут я ділився своїми останніми спостереженнями. Хотілося б від вас ці дані побачити. Нагадаю, що джерела трафіку на блог наступні: соціальні мережі, в тому числі і твіттер, пошукові системи, форуми, інші блоги, прямі переходи і закладки. Це якщо узагальнено. На практиці все дещо складніше.

Що я вам пропоную? Ви надсилаєте мені кратенькое опис вашого блогу, символів на 500, в яке по можливості зміните своє ім’я, прізвище, чим займаєтеся, чим плануєте займатися. Звичайно, надсилаєте і посилання на свій блог, а так само статистику трафіку, можна за даними ліру, можна за даними гугл аналитикса, непринципово, в якій наочно показують, скільки за лютий місяць 2011 (березень ще не закінчився) у вас було трафіку на блогу з форумів, соціальних мереж, твиттеров, інших блогів, пошукачів яндекса, гугла та інших, якщо такі були.

Всі ваші дані і статистику я опублікую у форматі прес релізу. Це означає, що публікація не потрапить на головну сторінку, не потрапить в RSS, але буде відмінно проіндексована пошуковими і передасть вам свою частку безанкорного трасту. При цьому заголовок опису ви можете вибрати для себе релевантний. Наприклад, якщо ваш блог про метеликів, то ви можете вибрати заголовок — «Статистика блогу про метеликів» або «Трафік на блог про метеликів».

Текст публікації, сподіваюся, ви це зрозуміли, надається вами, причому у html форматі. Показую приклад.

Статистика блогу Терехова

Блог Терехова, який розташований за адресою www.terehoff.com веде Олексій Терехов і пише в ньому про просування сайтів, розміщує рекламні банери і не напружуючись радіє життю. (тут треба побільше тексту написати)

Статистика блогу Терехова за лютий

 • Трафік з форумів — 5000
 • Трафік з твіттера — 15000
 • Трафік з yandex — 20000
 • Трафік з google — 30000
 • Трафік з соціальних мереж — 4000
 • Якщо є ще звідкись трафік — велкам
 • Креатив дуже вітаються. Цікаві картинки до посту теж. Картинки заливайте собі на хост і надсилайте на них посилання, тоді вставлю без проблем. Відео до речі теж вітається, причому знову в тому ж html формете. Посилання на інші свої проекти можна всунути, якщо вони тим чи іншим чином пов’язані з блогами. Маю повне право відмовити в публікації без пояснення причин, якщо опис не сподобається і буде короткий або дуже неінформативне. Публікації ваших публікацій будуть проводитися по мірі їх надходження та наявності вільного часу — протягом 2-5 годин.

  До речі відмінний кейс — як відстежити трафік з соціальних мереж. Правда це тільки під гугл аналітікс.

  Досконально перевіряти достовірність не буду, але от явно бредо і накручені цифри публікуватися не будуть.

  До речі, якщо ви раптом ще не зареєструвалися в rotaban або rotapost, будьте ласкаві, зробіть це за он тим посиланнях. Скажімо так, це маленька плата (ви станете моїми рефами) за публікацію вашої статистики з вашої посиланням на моєму блозі.

  Терехов.

  Постової — для якісного ремонту у ванній використовуйте послуги з ремонту ванної кімнати від компанії Артус-Буд.

  Відео сьогодні — озвучка старого службового роману фразами з сучасного службового роману.