Ingame

1050

Компанія Ingate за підтримки Searchengines.ru, SEO форуму MaulTalk.com та порталу Webmasters.ru в рамках Другої професійної SEO-конференції PROOFSEO офіційно оголошує про початок інтернет — ігри INGAME.
INGAME — це виносить мозок і викидає адреналін гібрид «Дозору, «Зірниці», «Форт Баярд» і «Що? Де? Коли?». Учасники, збройні логікою, пам’яттю, знаннями та інтуїцією розгадують загадки, в яких приховано опис популярних майданчиків Рунета. Саме на цих майданчиках хранителі сховали таємні коди, що дають право перейти на наступний рівень гри.
Тільки три найкращих мисливця, що досягли мети першими, зможуть зарядитися знаннями на найяскравішою конференції року і поборотися за головний Game-приз — X-BOX(+Kinect).

Тематика гри — «Мисливці за розумом» — обрана не випадково і заснована на сюжеті фільму Ренні Харліна «Mindhunters».
Мета гри: пройти 7 рівнів, відгадавши загадки-головоломки і знайти зашифровані коди. Перемогу здобувають три мисливця, що дійдуть до фіналу і зберуть всі 7 кодів.
Отже, вас чекає 7 підказок, а значить 7 зашифрованих майданчиків, на яких розміщується 7 таємних кодів.
Як тільки загадка розгадана, і знайдений код, потрібно відправити його на [email protected]. Якщо загадка розгадана, вірно, вам буде вислана наступна підказка. Як тільки всі рівні пройдені, і коди зібрані — одразу ж повідомте про це організаторам гри, написавши листа на [email protected]!
А тепер ще раз про головне. Всі учасники інтернет — ігри INGAME запрошуються 8 та 9 квітня на конференції PROOFSEO, але тільки переможці зможуть потрапити туди абсолютно безкоштовно!
Саме на PROOFSEO II будуть заховані останні три підказки, а відповідно, три фінальних коду.
Ті, хто не встиг взяти участь у INGAME оп-line , але має бажання поборотися за головний приз, зможуть зробити це на PROOFSEO II!

Виникли питання? Запитуйте!

Поспілкуватися, дізнатися новини і задати питання про INGAME ви можете на офіційних гілках гри:

  • MaulTalk.com
  • Webmasters.ru
  • forum.searchengines.ru

Слідкуйте за новинами в Twitter, хеш-тег #ingame

Перша підказка:

Легенда
Зберігач розуму:
«Час на Вашому боці… Ви думаєте, що я буду готувати Вас до того, з чим Ви ніколи не стакнетесь? Успіх прийде до Вас, коли Ви усвідомлюєте, що ваша зброя не те, що у Вас в руках, а ваш мозок. Ви — наша гордість, не будь Ви розумні, ви б не були тут, я ж хочу, щоб Ви стали ще розумніше. Ваше останнє випробування пройде на острові PROOFSEO. Не намагайтеся прочитати мої думки. Використовуйте логіку і розум для досягнення цілей. Підказки приведуть вас до цифровими кодами. Завдання зібрати їх у правильній послідовності і дійти до фіналу. Отже, ви все зрозуміли? Зараз все і почнеться…»
Вечір
А що якщо це і є пастка? Вся справа в обкладинці! І це дивне блакитне простір… Незрозуміле явище — справа рук хлопчика єврейського походження…Ці ігри на межі Ризику до добра не доведуть. Який сьогодні день? 4 лютого 2004 року! Треба знайти його!
Підказка#1: Обкладинка «особа книги».
Ingame