Кейс як оживити блог за рахунок халяви

652

Ніколи нічого повітряного не продавав і не впаривал. Ніколи не говорив — купіть мій товар і буде вам щастя. На семінари кликав — але там ніякого повітря, а я сам живий перед вами і по справі розповідаю, що і як, і де. І показую на слайдах презентації, яку сам готував. І ще контакти прямі залишаю для фідбек.

У суботу на трафиковой конференції народилася ідея марафону, коли сиділи з Димком і спілкувалися по справі. Тут же домовилися з партнерами і все таке. І на всяк випадок я вирішив потенційну аудиторію промацати. Промацав ви знаєте де — http://seostuff.ru/marafon-zarabotok.html. Та настільки вдало промацав, що каменты досі ломляться. І всі хочуть.

Я спеціально не став публікувати все це на даному блозі, а вирішив перевірити наскільки жива аудиторія SEO штучок з передплатників, ну і заодно подивитися що там буде з трафіком. Трафік виріс в 5 разів відносно того, що було до цього, якщо говорити абсолютно — то +200 уніків на добу. І це за рахунок твіттер, фейсбук і мабуть ще щось по дрібниці.

Фішка в тому, що за участь у цьому марафоні я не збирався і не збираюся брати ніяких грошей, а в свою чергу пропоную мануали по wordpress, потижневий план, що і як робити, консалтинг відносного того, в який бік рухатися, спілкування з іншими учасниками і тд. І все це абсолютно безкоштовно. Для потенційних учасників це дуже хороший стимул і мотиватор разом з «колегами» рвонути вперед.

Зростання по статті можна подивитися тут. Або нижче (перегляди/відвідувачі).

20 лют 87 68
21 лют 60 40
22 лют 38 27
23 січ 56 33
24 лют 42 33
25 лют 45 29
26 січ 72 29
27 січ 35 26
28 січ 570 222
29 лют 764 235

Стосовно самого марафону, продублюю тут основні моменти, щоб не було зайвих питань.

Як мені записатися на марафон?
В даний момент запис не ведеться. Слідкуйте за анонсами, ми буде намагатися прийняти всіх бажаючих.

Скільки це коштує?
Це абсолютно безкоштовно, крім того, ми постараємося надати на весь час марафону хостинг і грошові кошти на балансі sape і rotapost для прокачування ТІЦ. Крім того, всім учасникам безкоштовно буде надано фільтр для підняття ТІЦ в sape від Seo2z.

Коли це все стартує?
Протягом 1-2х тижнів. Слідкуйте за анонсами.

Ну і резюме про халяву і пожвавлення

 • Створіть інфопривід (марафон).
 • Розмістіть анонс де-небудь (seostuff.ru в даному випадку) від свого імені.
 • Розповсюдьте цей анонс (twitter, facebook і тд).
 • Дивіться на результат.
 • Єдине що — виконайте все те, що пообіцяли. Інакше зіпсуєте свою репутацію.

  Терехов.

  Паставой (навіщо він тут?) — соціальні мережі

  Відео сьогодні про любителів халяви