Книжний трафік під bookdozer.biz

608

Розповідаю про нову партнерку під буржуйський трафік. Вони там всі схиблені на авторському праві і просто впевнені, що навіть книги в електронному вигляді для ebooks повинні обов’язково купувати. Або просто щось заплатити. Тим самим вони стають білими і пухнастими і типу не порушували авторське право. Чим і скористалися російські вебмастера і створили партнерську програму http://bookdozer.biz/.

У московському метро електронні книжки не читає тільки ледачий, в штатах з цим, думаю, ще краще ніж у нас. Ринок великий і постійно зростає. Так що потрібно направити свій тематичний трафік (правда буржуйський) в потрібне русло !додаткову монетизацію.

Вебмастера можуть продавати безлімітні підписки і триалы з автоматичними ребиллами (повторними продажами). Продавати зможете зі свого сайту або через онлайн-магазини BookDozer. Ніша ще не зайнята.

Партнерка пропонує більш 150к комерційних видань найрізноманітнішої тематики. Жодних фейків, які можуть бути в Росії з трирівневої авторизацією через смс, все чисто і прозоро.

Вартість тріальний підписки півтора долара. Щомісячний платіж середнього клієнта становить сорок баксів, сорок з яких віддаються вебмайстрам аффилиатам. Реєстрація за инвайтам.

Один з скрінів з виплатами, які вже є в паблике (кликабельно).

Книжний трафік під bookdozer.biz

Допоможіть інвайтів, ставте паблік шопи або «зливайте» трафік на партнерський шоп і будьте в профіті.

Судячи з некволий обсягами рекламних кампаній власники партнерки серйозні хлопці. Значить те ж саме можна сказати і про партнерці. Так що вперед.

Терехов.