Коли ти вибираєш з них

612

А «профессионалит» сьогодні стоматологія Санкт-Петербурга.

Знову згадуючи пост про підсумки 2010 року хотів розповісти один цікавий момент або навіть закономірність, аналіз або навіть якісне значення якої може говорити про те, що ви чого вже досягли, вас десь серед всіх знають і поважають, до вас прислухаються і тд (якщо продовжувати далі, то можна відчути, що ви хто-то схожий на бога).

Почнемо здалеку. Колись дуже давно і майже неправда витягнути сайт в топ яндекса з практично будь-яким запитам можна було всього декількома посиланнями з морд. Минув час, і сайт в топ яндекса можна було б витягнути за допомогою великої кількості посилань, куплених в сапі, причому внутрішня оптимізація не приймалася до уваги. Приблизно в цей час я прийшов в інтернет і почав вивчати основи пошукової оптимізації і просування і приблизно в цей же час з’явився мій блог.

Пам’ятаю, як розмістив на блозі сторінку з пропозицією послуг з просування сайтів. І як чекав перших пропозицій. І як боровся за перших клієнтів. Зараз згадуючи ці часи, я розумію, що при розсилці пропозицій я був «одним із багатьох», кому ці пропозиції розсилалися, і в залежності від відповідей цей один з багатьох вибирався. Тим не менш, перших клієнтів я переконав просуватися через мене.

З тих пір багато води витекло, чимало трафіку пройшло через віртуальний сервер, на якому висить мій блог. Навіть конфігурація сервера змінилася, по-моєму. Якщо взяти тих же клієнтів на просування, то і з ними ситуація на сьогодні змінилася. Пишуть досить часто. Мінімум одне речення в тиждень. Якщо порахувати два місяці цього року, то вже як мінімум 8 пропозицій. Чесно кажучи, фізично мене не вистачить і на ці 8, так як є ще блоги, форуми, свої проекти і тд. В принципі практичні всіх потенційних клієнтів я передаю хорошим знайомим, професіоналізм і вміння яких впевнений. Собі ж залишаю найцікавіших, досвід роботи з якими в силу специфіки предметної області дозволить мені просунутися ще далі, наприклад з такими.

Отже, зараз я вибираю собі клієнтів, з якими буду працювати. Що це означає? Професіоналізм, результати реклами, «крутість», зазнайство і тд? Не люблю такі слова. Швидше за все це результат того, що десь хтось колись якось висловився про мене, написав пост, наприклад такий. Взагалі не зовсім туди.

Скажімо так, я досяг тієї планки, коли вибираю сам з декількох, а не є одним із тих кількох, яких обирають. Усвідомлення цього факту радує, радує насамперед тим, що моя робота не йде в пустоту а вже працює на мене. Пішла зворотний зв’язок. Результати моєї роботи почали працювати на мене, що дозволяє економити мені час для пошуку потенційних клієнтів. Мені не треба займатися пошуком сайтів, яким потенційно потрібно просування, мені не треба розсилати комерційні пропозиції, мені не потрібно їм телефонувати і пропонувати послуги пошукового просування і тд. Thats cool, чи не так?

Ну а тепер від приватного до загального. Хочете заробляти? Хочете вибирати самі, з ким вам працювати, з ким співпрацювати, кому збільшувати прибутки і отримувати за це гідну винагороду? Хочете стати певним еталоном, на який би багато рівнялися? Хочете, щоб сарафанне радіо працювало на вас? Тоді розвивайтеся і стати професіоналом у своїй предметній області і результати не змусять себе чекати. А ще заведіть блог, ну так, щоб чисто поржать. Вдалого робочого тижня.

Терехов.

Постової — хостинг в Україні.

Відео сьогодні можливо баянное, але про профі тракториста.