Конференція Cybermarketing-2011

674

7 жовтня в Москві буде Cybermarketing — це спеціалізована конференція для практиків. Організатори люб’язно запросили відвідати і послухати доповіді Миколи Євдокимова (Seopult), Сергія Людкевича (Webeffector), Євгенія Пошибалова (Sape), Михайла Райцина (Webeffector), Кирила Миколаєва (Яндекс — без реф посилання), Іллі Зябрева (AlterTrader Research Ltd. — дуже цікаві доповіді з точки зору науки), Андрія Іванова (neiron).

Так як я сам по суті справи все ж є практиком (все ж я напевно практик), то послухати інших більш досвідчених практиків (разів) та поспілкуватися з ними за межами залу з доповідями (два) буде дуже і дуже корисно. Знову повторюся — відвідувати конференції дуже і дуже корисно.

На конференції буде 7 доповідей та круглий стіл. От як раз на круглому столі буде по-справжньому цікаво. Доповіді доповідями, втім їх практичної користі ніхто не відміняв і не збирається, а ось круглий стіл — це так. Там як правило звучать найбільш «гучні» цитати, палятся найцікавіші теми, головне вчасно це помітити.

А ще ви зможете задати нагальні питання в кулуарах і отримати на них відповіді. Ми вже більше року знайомі з командою, яка буде організовувати конференцію CyberMarketing, від себе можу сказати, що це працьовиті та цікаві хлопці, з якими приємно працювати.

За непідтвердженими даними, 7 жовтня на конференції буде присутній Гоголєв Саша, у якого напередодні 6 жовтня буде День Варення. За знову ж таки непідтвердженими даними, він обіцяв на конференції проставиться. Підтримати його в цьому непростому справі особистою присутністю обіцявся Андрій Підлубний (давно хотів з ним познайомитися особисто), і Лисий Гік — тезка мого сина (з ним вже давно знайомі).

Теми доповідей СуberMarketing 2011

  • «Швидке просування в Тор10 Яндекса і Google закладки» Андрій Іванов Neiron
  • «Алгоритм відбору максимально ефективного безлічі донорів для просування сайту в пошукових системах» Ілля Зябрев.
  • «Просування по трафіку» Микола Євдокимов SeoPult
  • «Управління репутацією в пошукових системах (SERM)» Михайло Райцин Webeffector
  • «Нюанси пошукових алгоритмів ранжирування» — Сергій Людкевич Webeffector
  • «Ранжування «комерційних» запитів — вчора, сьогодні, завтра» — !!! чувак з Яндекса !!!
  • «Посилання — один з ключових інструментів пошукового просування» — Євген Пошибалов Sape.

Я думаю, що після прочитання тим доповідей сумнівів про участь у конференції у вас не залишиться. Планую прослухати як мінімум всі доповіді. Вже дуже вони очікуються інформативними та корисними.

Ще один цікавий факт — 7 жовтня Москва, з 19 до 21 години фуршет, потім швидше за все буде послефуршетные приватні посиденьки. Потім мені потрібно буде дістатися до Казанського вокзалу і відплисти додому в Рязань. Годині о другій ночі я опинюся будинку. 5 годин на сон. Потім підйом, спроба прийти в себе, постаратися зібрати речі і в 11 виїзд в Домодєдово (2 години їзди на машині приблизно), а звідти на тиждень до Єгипту!!! Відчуваю вже в аеропорту, а потім вже і в Єгипті буду писати звіт про конференції з мундштуком від кальяну в зубах. Але це вже зовсім інша історія.

До зустрічі на конференції.

Терехов.