Конкурс на 10к $$$ від admitad

655

З хлопцями з admitad я знайомий майже з самого старту в рунеті, коли вони тільки з’явилися і почали активно працювати на нашому ринку. Цікаво було спостерігати і за зростом, і за маркетингом, і за збільшенням числа офферов. 20 квітня команда admitad запустила конкурс з призовим фондом 10 000 $$$. Вперед приймати участь і заробляти гроші на своїх знаннях, уміннях.

Суть конкурсу

Вам потрібно написати статтю, в якій розповісти про admitad. Якщо у вас є досвід заробітку з CPA системами — відмінно, розкажіть про нього на прикладі admitad, а ще краще спробуйте заробити через admitad і розкажіть про це. Якщо досвіду немає — зареєструйтесь в системі і спробуйте заробити. І напишіть про це.

Якщо не можете спробувати заробити — побродите по інтерфейсу системи, розберіться що і як працює, напишіть про це. Ще одним приємним доповненням є те, що до участі приймаються не тільки блоги і сайти, ви можете опублікувати свою конкурсну роботу на стіні своєї сторінки Вконтакті, Facebook чи іншої соціальної мережі.

Призовий фонд

Призових місць 80. Щоб не було війни за перші місця. Шанс виграти приз від 10$ до 500$ є у всіх — головне бажання взяти участь. Підняти п’яту точку з дивану і спробувати себе у написанні статей. Призовий фонд буде розділений наступним чином.

  • 1-10 місце — 500$
  • 11-20 місце — 250$
  • 21-30 місце — 100$
  • 31-40 місце — 80$
  • 41-50 місце — 40$
  • 51-80 місце — 10$

Призи видаються чистим кешем. Повторюся — від вас потрібно тільки написання статті.

Терміни проведення

Конкурс проводиться з 20 квітня до 20 червня. Часу достатньо.

Офіційна сторінка заходу. Всім успіхів!