Конкурс від Sape на 10к баксів

614

Вчора стартував конкурс від біржі посилань sape.ru та порталу webmasters.ru «Найкращий новинний сайт за 3 місяці» з призовим фондом 10к баксів.

Офіційний сайт конкурсу — http://sape.webmasters.ru/.

Офіційна гілка форуму — http://webmasters.ru/forum/f79/konkurs-ot-sape-na-%2410-000-novostnoi-sait-za-3-mesyaca-12581/.

Мета конкурсу — створити якісний сайт новинної тематики, підтримувати і розвивати його протягом всього часу проведення конкурсу. Власники найкращих сайтів, на думку журі, і сайтів з найбільшим доходом в системах Sape (sape.ru, articles.sape, pr.sape) розділять призовий фонд 10 000$.

Номінації

Журі конкурсу оцінюватиме проекти за якістю матеріалів, їх корисності для користувачів, дизайну, юзабіліті, творчому підходу і т. п. По закінченні 3 місяців конкурсу експертами будуть виставлені оцінки за 10-бальною шкалою по кожному з параметрів. Переможцями стануть проекти, які набрали найбільшу суму балів.

Заробіток в Sape буде складатися з доходу сайту в трьох системах: sape.ru, articles.sape.ru, pr.sape.ru. Переможцями у цій номінації стануть сайти з максимальним сумарним заробітком за весь час проведення конкурсу. Призи Кращі сайти на думку журі:

  • 1 місце – $3 000
  • 2 місце – $2 000
  • 3 місце – $1 000

Максимальний дохід в Sape за весь час:

  • 1 місце – $1 000
  • 2 місце – $1 000
  • 3 місце – $500
  • 4 місце – $500
  • 5 місце – $500
  • 6 місце – $500

Також, під час участі ви зможете отримати безкоштовно новинну CMS NetCat (детальніше), рекомендації від членів журі щодо розвитку вашого сайту і футболку Webmasters.

Етапи конкурсу

1 етап. Реєстрація. Термін 2 тижні (11.04 — 25.04).

Протягом 2-х тижнів пройде реєстрація. Для того, щоб надіслати заявку, вам необхідно мати аккаунт на форумі webmasters.ru і заповнити анкету учасника на даному сайті. В анкеті необхідно вказати домен сайту, який ви плануєте використовувати в конкурсі. Домен повинен бути зареєстрований не раніше 10 квітня 2011 року (дати початку конкурсу). Обов’язково підтвердіть свій email після відправлення анкети.

Не пізніше 2-х днів з моменту надіслання анкети вам прийде повідомлення про те, прийнята ваша заявка чи ні. Кандидатам з неналежно заповненими анкетами може бути відмовлено в участі.

Якщо ваша заявка прийнята, ви вже можете починати готувати сайт.

2 етап. Підготовка сайту. Термін 1 місяць (25.04 — 25.05).

На цьому етапі учасники, які пройшли реєстрацію, повинні підготувати і запустити сайти на доменах, зазначених при подачі анкети. Основне завдання на цьому етапі — визначитися з тематикою, розробити концепт просування, зробити сайт (СДЛ) і почати його наповнення. Протягом місяця члени журі та організатори будуть переглядати конкурсні сайти. Наприкінці даного туру сайти низької якості (сателіти, сплоги, автонаполняемые сайти і т. д.) буде виключено з конкурсу і не допущені до реєстрації в партнерській програмі sape.ru.

3 етап. Заробіток на сайті і його розвиток. Термін 2 місяці (25.05 — 25.07).

Після того, як сайт був допущений у третій тур, його необхідно зареєструвати в біржі sape.ru і почати продавати посилання. У турнірній таблиці конкурсу автоматично буде виводитися дохід сайтів учасників.

26 липня 2011 року підведення підсумків та нагородження. Удачі в конкурсі.

Терехов.

Рекомендую зарядитися цим відео і потім стартувати в конкурсі.