Конкурс з BizzClick на виявлення помилок юзабіліті

35

Хлопці з bizzclick люб’язно погодилися проспонсорувати один з найшвидших конкурсів за останній час.

Конкурс буде в першу чергу для читачів та відвідувачів блогу. Відчуваєте різницю між читачами і відвідувачами))? Нижче вам буде представлена посилання на дійсно убогий і я б сказав помилковий сайт, в якому вам, шановні читачі, і відвідувачі, потрібно буде знайти помилки.

Враховуючи досвід проведення минулих конкурсів, ми вирішили вийти з тієї ситуації, коли в першому коментарі виводиться 100 помилок списком, а всім іншим нічого не залишається і відповідно хто перший, той і виграє.

По-перше, призових місць буде аж 6. По-друге, читаємо далі.

Правила конкурсу

Побачивши посилання на сайт візитку ви переходите на неї і починаєте прискіпливо її вивчати на предмет наявності помилок в юзабіліті.

Знаходьте помилку і радісно пишете її в коментарі до посту. При цьому в один коментар можна написати тільки одну помилку. Можете підряд писати хоч всі 100 знайдених вами помилок, а можете почекати, коли відзначаться ваші суперники. Головне правило: один коментар — тільки одна помилка.

Конкурс триватиме десь до двох годин ночі по Москві. Пояснюю суть: сьогодні в 11 вечора я піду на хресний хід до пам’ятника Попову. Будемо зустрічати 7 травня. Живу я від нього в 200м. Як тільки я повернуся додому (близько 2 годин ночі), залишу коментар, що конкурс закінчено, при цьому навіть не буду дивитися, що там написано. Після мого коментаря подальші коментарі враховуватися не будуть. А от вже завтра, коли буду виспавшись, сяду уважно і все прогляну, перевірю, і виберу переможців.

Автори останніх 6 коментарів отримають призи: перше місце — 100 баксів, друге 75, третє 50, четверте 25, п’яте 25, шосте 25. Причому перше місце отримає останній коментар, друге — передостанній і так далі.

«Правильним» коментарем буде вважатися той, в якому є помилка у справі і в попередніх коментарях ця помилка не була озвучена. Якщо правила порушуються (коментар не по справі або позначена помилка вже була вказана), то коментар ігнорується і не бере участі в конкурсі.

Думаю все зрозуміло. У випадку будь-яких суперечок і розбіжностей з схвалення спонсорів залишаю за собою повне право приймати рішення в ту чи іншу сторони. Іншими словами, беручи участь в конкурсі, ви погоджуєтеся з цим. «Слізні» і «гнівні» коментарі потім прийматися не будуть.

Останнє уточнення — якщо в коментарі буде зазначено кілька помилок, то такий коментар буде тупо ігноруватися, бо правила треба читати, а коментарів мені хочеться до цього посту багато.

Пацієнт

Після довгих пошуків, у тому числі через анонси в твіттер був обраний це forumedia.ru аж з Тули начебто. На перший погляд все красиво, на другий помилочки є. Я так зрозумів з 1998р на сайті майже нічого не змінювалося, а пройшло вже без малого 13 років, інтернет-то не стоїть на місці. Так що вперед.

Удачі в конкурсі, і звичайно, буду вдячний за RT.

Терехов.