Кращі пости terehoff.com за 2011 рік та підсумки

622

Рік був супер. В цьому році відкрив для себе стільки нового, що здається, що на цілих два вистачило б. Хоча на наступний рік планів ще більше, цікавої роботи дуже і дуже багато, і як сказав Віктор Нагайцев на конференції SeoMoscow 2011 — у наступному році нам треба тільки працювати, засукавши рукава. Поїхали.

Почнемо з польотів на літаку. Зізнаюся, в цьому році я вперше скористався повітряним транспортом. А загалом я нарахував цілих 13 перельотів. В наступному році постараюся більше. Вже тільки заплановано на січень 3 перельоту. За посиланнями можете зрозуміти, для чого я літав в ту або іншу сторону.

  • Москва — Єкатеринбург-Москва
  • Москва-Одеса-Москва
  • Москва-Миколаїв-Москва
  • Москва-Казань-Москва
  • Москва-Хургада-Москва
  • Москва-Миколаїв-Москва
  • Москва-Пітер

А вже кількість переїздів на поїздах Рязань-Москва було просто величезне. В середньому раз на два тижні я точно бував у Москві.

Найбільш значущі і цікаві для мене (і для вас) пости, опубліковані в 2011 році на блозі terehoff.com.

Фоторепортаж з офісу біржі Sape в Москві. В день публікації трафік злетів у два з половиною рази. Ще раз висловлюю велике спасибі команді Sape і Костянтину Леоновичу особисто за надану можливість. До речі, у мене є два мануала по роботі з системою Sape: по закупівлі посилань в класичній Sape і за закупівлю Articles Sape. Днями з’явиться мануал по закупівлі в PR Sape.

Влітку мені вдалося побувати в офісі компанії Яндекс. Спочатку я дуже хотів поспілкуватися з Платонами, але до них потрібен спеціальний допуск від Садовського. Тому довелося задовольнятися просто екскурсією по офісу, який залишив сильні враження.

Прислали класний гостьовий пост з палевой теми просування під Яндекс. За моїми спостереженнями, тема ще працює.

Всіма нами улюблена і шанована Олена Камская написала класний мануал у форматі гостьового поста про те, чому ваш сайт в топі і вказала набір факторів, які можуть бути проблеми. Читаємо і заносимо в закладки.

Мої п’ять копійок про поведінкових факторах за підсумками кількох конференцій. Не факт, що ви знайдете щось принципово нове, але рекомендую ознайомитися.

На КИБоРИФе мені вдалося особисто познайомитися з Максимом Спірідоновим і вдалося поспілкуватися про інтернет бізнесі в цілому. З цієї розмови я виніс для себе дуже багато корисного і в результаті навіть не запустив кілька нібито «успішних» проектів. В результаті вдалося опублікувати інтерв’ю з Максимом Спиридоновим, за що йому спасибі.

У Казані напередодні SeoConferece дуже класно посиділи і поспілкувалися з хлопцями з WebEffector. Обов’язково пройдіть за посиланням і почитайте, що розповів Михайло Райцин. У вересні було дуже актуально, зараз поки що теж.

Коли починають працювати посилання — я написав цей пост, щоб щоразу давати на нього посилання у відповідь на питання про час початку роботи посилання. Вона починає працювати, як тільки про неї дізнається пошуковик. І зберігає її.

Легендарна конференція Оптимізація 2011. Мені дуже хотілося на неї потрапити і в результаті все вийшло. Кращий доповідь на мій погляд був у Садовського, навіть сказати найбільш очікуваний. Ми перевели його на англійську, опублікували і отримали посилання searchengineland.com. Це був дуже цікавий досвід.

Конкурсів в рунеті було дуже багато, мені довелося взяти участь у конкурсі на честь п’ятиріччя форуму mmgp.ru і виграти перше місце. Спасибі Лехі за конкурс і за грошовий приз.

Стаття про те як отримати посилання з roem.ru викликала багато отруйного негативу у бік ЅЕОшников з боку власників та редакторів ресурсу, ким нас тільки не називали. І якщо в паблике було багато дерьмеца, то в приваті були вибачення, але там вони так і залишилися. Тим не менш хочеться зробити висновок один — першими анонсируйте новину і отримаєте природні посилання і трафік.

Насправді це тільки вершина айсберга з того, що я знайшов топі за переглядами в Google Analytics. Цікавих і знакових подій було ще більше. Так само було ще більше публікацій, я навів посилання на найкращі на мій погляд.

Планів на 2012 багато. Оголошувати їх не буду, краще потім поділюся результатами.

Всіх своїх і не своїх читачів вітаю з наступаючим Новим Роком, побажати здоров’я та наснаги для життя і роботи. Успіхів і показників.

Терехов.