Куплю клікабельні посилання, які будуть давати трафік

53

Власне оригінал тут. Вирішив ще й на блозі продублювати і доповнити поясненнями.

Потрібні посилання з ресурсів SEO і вебмастерской тематики. Потрібні саме такі посилання, за якими будуть клікати. Ті посилання, які будуть давати трафік (це зараз тренд такий, типу якщо є такі посилання, то це кльово, ви актуальні і на позиції кажуть вони непогано так впливають, набагато краще, ніж посилання, за якими не клацають). Цікаво подивитися, що це дасть у підсумку, як у трафіку, так і в позиціях, так і в конвертації такого трафіку.

Якщо говорити про посилання, за яким будуть кликати, то максимально наближені до таких «верхні постові» як в постах блогів, так і в нових статтях (можна навіть в старих відвідуваних статтях). Причому бажано максимально вписуються в контекст і необов’язково з гучними заголовками. Важлива клікабельність і індексація.

Разом — у мене є певний бюджет під такі посилання. Я готовий витратити на експеримент і купити у вас посилання «назавжди» з одноразовою оплатою. До експерименту залучаються блоги та новинні ресурси, а так само «звичайні» сайти з трафіком, на яких я готовий купити посилання.

Вимоги до ресурсів:

 • тіц ПР ненульовий (хоча б один параметр);
 • трафік від 100 уніків на добу;
 • частота оновлення від 5 нових сторінок на тиждень (якщо трафіку мало), які йдуть в RSS (якщо є таке) і звичайно ж індексуються;
 • вік від півроку.

Можливі деякі відхилення від правил — все обговорюється індивідуально.

Побажання до формату листа:

 • URL сайту
 • Тіц ПР
 • Трафіку в добу
 • посилання на RSS (якщо є)
 • частота поновлення
 • вартість посилання в початку статті/поста в WMZ
 • в темі вказуйте «кликабельная посилання»

Посилання готовий оплатити відразу ж. Спілкування тільки по email [email protected]

Бонуси: з великою ймовірністю я буду після всього цього готувати звіт по «кликабельним посиланнями» і напевно згадаю майданчики донори (прямі активні посилання на ваші сайти, на яких були куплені посилання. Це буде бонусом без будь-якої оплати з вашого боку. Природно, все буде відкрито для індексації. Якщо звіт буде зроблено, то він буде викладений на цьому блозі. Ймовірність — 95 відсотків.

Тому прохання — у кого я посилання куплю, відпишіться в коментарях, ну так на всяк випадок, щоб було з чим звіряти. Так, посилання для публікації звіту буду брати саме з коментарів. І ще — не пропонуйте нижні постові — в даному експерименті вони не потрібні.

До речі — Олена Камская так само купує подібні посилання. Можете запропонувати і їй свої майданчики. У неї теж є бюджет на подібний експеримент. Тиждень буде спекотною — імхо.

Терехов.

Постової — приголомшлива веб студія москва з офісом на садовому кільці.

Відео — садове кільце Москва за півтори хвилини. Ох — хотілося б мені так, як-небудь покататися))).