Квест по створенню ІП в Рязані

540

Сайт дня — партнерські програми казино.

Власне як такого квесту то і не було. Навіть не відчув на собі всіх принад бюрократії нашої улюбленої Раші. Знайшов спільних знайомих, які займаються оформленням фірм. Прийшов у гості, розповів чим буду займатися, допомогли вибрати вид діяльності, заповнили анкети, сплатили в банку квитанцію 800 рублів зразок (ті вони самі її оплатили, я тільки гроші віддав, ті я навіть в чергах не стояв).

Після того як всі документи для податкової були готові, вирушив туди. Правда з першого разу не вийшло. Потрібна була ще ксерокопія паспорта. Зробити її оперативно в самій податковій навіть за гроші не вийшло, тому по швидкому звідти поїхав, щоб не втрачати дорогоцінний час.

З другого заходу все вийшло дуже навіть красиво. Приємна дівчина в податковій прийняла документи і запросила через тиждень. Приїхав через тиждень і забрав два свідоцтва. ІП відкрито. Систему оподаткування вибрав спрощенку — 6 відсотків з обороту. На даний момент буде така, так як по суті справи я буду тільки приймати платежі на розрахунковий рахунок.

Далі знову поїхав до знайомих, які допомагали з підготовкою документів. У них замовив друк і вони запропонували віднести документи в статистику щоб там стати на якийсь облік. Друк + статистика обійшлися ще в 900 рублів.

Вчора залишив документи на відкриття розрахункового рахунку в банку. Сьогодні він буде готовий. Вибрав наш Рязанський ПРИО Внештогрбанк, в якому працюють хороші знайомі, а у відділі пов’язаним з клієнт банком «сидить» мій однокашник з Вузу. Як він запевнив, дивитися надходження грошових коштів через браузер можна буде без проблем відстежувати. Вартість — 500 рублів відкриття рахунку, 200 рублів — створення картки з печаткою та підписом, 500 рублів щомісячне обслуговування. У того ж Ощадбанку вартість послуг від 3 до 5 разів вище.

На даний момент є декілька клієнтів, які готові оплачувати роботу, але можуть це зробити тільки за допомогою безготівкового розрахунку. Власне тому все і затівалося. З понеділка вже зможуть перераховувати.

Природним і логічним треба робити своє представництво в мережі інтернет для просування сайтів безпосередньо під Рязань. Ну і природно зайняти максимум ключових слів в регіональному топі яндекса. Список з 150 анкорів для початку можна взяти звідси. Природно, що їх набагато більше. Доменчик тільки що під цю справу зареєстрований rznseo.ru (на момент публікації поста прийшов лист, що домен успішно зареєстрований). Мої партнери в Рязані, які дуже добре роблять сайти не тільки на Рязань, але і на Москву з Пітером, обіцяли зробити красивий, зручний і функціональний сайт. Тексти так само зробимо красивими. Ресурси є.

Є цікаве бажання аки квест розкрутити це рязанське представництво без вкладення коштів. Тупо є рефденежки в миралинксе, є варіанти обміну постовими, ну і звичайно ж, його величність контент і грамотна оптимізація. Без цього нікуди. Як я вже не раз і не два писав, регіональний топ при слабкій конкуренції (а в Рязані її майже немає) стоїть нуль рублів нуль копійок і досягається контентом. Чим ми і займемося.

По ходу розвитку нового напрямку в білому бізнесі будуть цікаві моменти — це однозначно, буду висвітлювати їх на блозі. Якщо хтось готовий поділитися корисним досвідом в коментарях або в форматі гостьового поста — велкам.

Отже, ІП обійшлося мені в 800 + 900 + 700 = 2400 рублів одноразово. Досить бюджетно. Крім того, трата часу на це була мінімальною. Це теж дуже і дуже радує. Вдалих вихідних.

Терехов.

Відео сьогодні про вдалої риболовлі на акулу і крокодила одночасно.