Лист від читача фарма блогу

693

Ну як же без її спонсорства то — найкраща багетна майстерня в Києві.

Цікавлюся я фармою, поступово вникаю в теорію цієї цікавою і прибутковою ніші, почитую різні блоги, де пишуть про фарму, почитую розділи форумів, з фармою пов’язані (багато лінків на ресурси під катом). Але пост навіяло, а джерел навеивания став ось лист від читача, розбір польотів з одного з блогу, на який я підписаний через те, що там не те щоб палять теми, але публікують цікаві для мене пости по роботі з фармою.

Пост ви можете навести по посиланню, тому буде лише цитати і мої варіанти відповідей на запитання.

1. Де краще всього реєструвати домен?

Справа в тому, що ніщо не стоїть на місці, а в фарм тим більше. Все змінюється дуже швидко, з’являються реєстратори доменів, обіцяють багато, а потім ваші домени банять за фарму і знімають з делегування. Для того, щоб знайти актуальну інформацію, куримо ось цей топік з форуму gofuckbiz.com і там знаходимо найактуальнішу інформацію від успішних вебмайстрів.

2. Який хостинг краще використовувати?

Для аптек я використовував хостинг партнерки. Про хостинг під фарму грамотно розписав Maiami. Додавати в принципі нічого. Головне, проникнути в тонкий стиль викладу автора, тоді все стане на свої місця.

3. Підкажіть будь інформаційних ресурсів слід звернутися?

Хм, якщо вас цікавлять ресурси, де написано про фарму, то мій вид списку лінків на блоги про фарму буде приблизно такий:

  • http://www.rxpblog.com – тут палять реальні теми і навіть платять за них;
  • http://maiamiblog.com – ту палять реальні теми в оригінальному стилі викладу;
  • http://lucky-max.com – дуже душевна людина, на блозі викладено фарма-faq з використанням білого seo;
  • http://farma-blog.com – цікаві практичні посади;
  • http://www.starik.name – очікуємо багато цікавого.

Форуми, на яких є корисна інформація про фарму:

  • На Pharmacy gofuckbiz.com;
  • Фарма на armadaboard.com;
  • Фарма траф на webmasters.ru;

4. Звідки отримувати трафік? (Варто відкривати блог від імені покупця, або використовувати дорвеї і просувати їх Хрумером, або ще який-небудь метод)

Тут я думаю складно відповісти однозначно, всі методи хороші, перерахую їх, напевно:

  • дорвеї;
  • купівля трафіку через ppc системи;
  • сплоги і блоги (наприклад ведете блог про чоловіче здоров’я і тут же ссилочку на свої шопи, де шановні читачі можуть купити віагру через інтернет);
  • пошуковий трафік на шопи – робиться біла аптека і розкручується як звичайний сайт;
  • соціальні мережі – чесно, не пам’ятаю, зустрічав приклади такого;
  • інтернет магазини (гарний приклад тут описаний)

5. Чи варто взагалі купувати Хрумер?

А ви зможете з ним управлятися? Є ще Aposter, який набагато дешевше. А зі знижкою можна придбати тут. Я знаю хлопців, які непогано працюють і заробляють без Хрумер, так що на питання стоїть чи ні – вирішувати вам.

6. Необхідно скористатися послугами рерайтерів?

Рерайтерами користуватися потрібно, але при цьому необов’язково. Можна і копірайт замовити з вичитуванням за цілком демократичними цінами у Лаки Макса. На питання про необхідно – необхідності користуватися тільки рерайтом немає, але вирішувати вам.

7. Який алгоритм роботи використовувати? (З чого краще починати, а що залишити на потім)

Тут знаєте, питання не зовсім конкретне. Починати краще всього з встановлення та налаштування власної аптеки, бажано декількох партнерок. Корисним буде вивчити самі таблетки (в закладках ось таке посилання збереглася). Бажано, звичайно, знати хоча б основи SEO і чим тег h1 відрізняється від тега title. Ну і наостанок, починати краще з того, що виходить і це виходить розвивати далі.

8. Де можна отримати статистику по продажах ліків?

Один з обізнаних у цій справі толк людей сказав приблизно наступне: якщо знайдеш і скажеш мені. Правда є статистика топ продаваних брендів, де тільки бренди без цифр, наприклад у стимулу.

9. Скільки грошових ресурсів необхідно для старту?

Коли я взагалі починав в інтернет, вклав 20 баксів з оффлайна (попросив знайомого) і через кілька місяців повернув їх. Правда це була не фарма. Тим не менш починати потрібно з аккаунта gmail, який поки що безкоштовний (можете вважати це стьобом). Почитайте Макса, він розповідає, як робити ЦЕ практично без вкладень. Я до того, що вкладення на початковому етапі необов’язкові, але в розмірі 30-50 баксів на домени і хостинги не завадять.

10. Для розкрутки краще використовувати принципи білого або чорного СЕО? (Щоб Ви
використовували?)

Використовував би те, в чому краще розбираюся і що у мене добре виходить. Я от ніколи не робив дори, хоча вивчив теорію, поки що руки до цього не дійшли. Білим просуванням під буржунет балувався і приблизно уявляю що і як. Спробуйте себе в одному, не вийде, спробуйте в іншому. Тільки от не відкладайте довго з одним, особливо, якщо не виходить. Правда можна впертися в одне, отримати профіт і зрозуміти що це не ваше. Тут можу порадити тільки одне – цінуйте ваш час, що дорожче всього.

Сподіваюся цей пост буде вам корисний і тематичними посиланнями на актуальну інформацію ви скористаєтеся.

Терехов.

Ну і відео сьогодні — приклад білого дорвея на youtube.com правда під ру трафік швидше за все. Але сам алгоритм стане в нагоді і під бурж.

Постової – може вам потрібні кльові стільниці з дерева?