LiveGames платить 30 рублів за регу

517

Пам’ятайте ще навесні я розповідав про livegames? Хлопці не сидять на місці і влітку змінили ігровий дизайн порталу livegames, в результаті чого монетизація збільшилася в кілька разів. Це означає, що заробляти стало ще більше при тій же кількості і якості трафіку. А тепер вони платять 30 рублів за реєстрацію гравця*. Це в середньому в 5-6 разів більше, ніж платять аналогічні сервіси і партнерки. При цьому варіант заробітку на комісії з доходу реальних гравців, які грають на гроші, так само залишається (цей варіант більш вигідний для великих сайтів з цільовим трафіком).

Враховуючи те, що в LiveGames в основному не азартні ігри, а так звані офісно-планктонні (дурень, нарди, доміно і тд), то фактично «змусити» зіграти три рази в обідню перерву (ввечері, вранці, вночі, вдома, у відрядженні) не так вже й складно, як і заробити грошей, власне.

За всю мою п’ятирічну практику сисадминства я стільки цих ігор переглянув в логах… Грають в них все, навіть керівництво, яке нібито повинно подавати нам, офісним службовцям, приклад)))).

Станемо на місце залученого користувача. При старті бачимо ось таке (все серйозно). Це вас так зустрічає і ідентифікує система, зберігає вашу cookie і не тільки ваше, а кожного вашого залученого грати користувача.

LiveGames платить 30 рублів за регу

Далі ви потрапляєте на головну сторінку сервісу, який тепер виглядає ось так (картинка кликабельна)

LiveGames платить 30 рублів за регу

Можна порівняти що було і що стало (я про ігри та інтерфейс в цілому).

Був таким LiveGames

LiveGames платить 30 рублів за регу

Став тепер таким LiveGames

LiveGames платить 30 рублів за регу

Як на мене, стало більш приємніше оку і як наслідок більш клікабельні. Крім цього спростилася система реєстрації (можна авторизуватися через акаунти соціальних мереж), що природно ще і конвертацію хостів в реєстрації підвищило в кілька разів (привіт офісному планктону).

LiveGames платить 30 рублів за регу

Нові правила роботи з програмою «за реєстрацію» (PPA — pay per action механізм)

За кожного нового користувача в ігрову мережу livegames ви отримуєте *30 рублів! (подробиці та умови трохи нижче). Ви можете назвати партнерки, які платять стільки ж? Ай да лити траф з вконтакту… На всяк випадок, вхід в партнерку за адресою http://partners.livegames.ru/.

Умови роботи з LiveGames (30 рублів)

  • Користувач приносить вам гроші, якщо зареєструвався по вашій реферального посиланням, прийшов за спеціальним банеру. Правила не забороняють будь-які інші легальні способи залучення трафіку.
  • Оплачується кожен користувач, який зареєструвався в ігровій мережі LiveGames і зіграв 3 і більше ігор протягом двох тижнів з моменту реєстрації.
  • В партнерському записі доступна онлайн статистика по кожному з користувачів.
  • Після реєстрації, користувач з’являється в списку ваших гравців. В момент, коли гравець робить 3-ю гру відбувається оплата цієї реєстрації.

Мінімальна виплата в партнерській програмі 3000 рублів. Виплати проводяться 2 рази на місяць, 1 і 15 числа.

Для можливості контролювати ефективність власної роботи ви можете бачити середні параметри по всій партнерській програмі і свої середні параметри, при значній відмінності в кращу сторону хлопці з партнерки готові обговорити більш вигідні для вас умови.

Всередині партнерки все як і раніше. Вставивши ось такий код у себе на сайті

LiveGames платить 30 рублів за регу

Можна буде отримати на виході ось таку іграшку на своєму ж сайті, в яку дівчинка Маша з задоволенням буде грати весь вільний час.

LiveGames платить 30 рублів за регу

В яку дівчатка будуть із задоволенням грати годинами, особливо ті, що з категорії офісного планктону. Скажу навіть більше, я не раз бачив, як в подібних іграх вбивали свій час головні бухгалтери, коли їм показали сайти з такими іграми (замість звичної оффлайновой косинки).

Кілька скрінів (клікабельні)

Скріншот адын

LiveGames платить 30 рублів за регу

Скріншот два

LiveGames платить 30 рублів за регуСпробувати сервіс в дії в принципі нічого не варто — максимум 5 хвилин на реєстрацію і установку коду гри на сайт. Шкода, що брат продав 3porosenka.ru — думаю, на цьому сайті заробіток був би показовим.

Пробуйте, працюйте і заробляйте. Як мені підказує практика, для заробітку з LiveGames підходять не тільки так звані ігрові сайти, а так само загальнотематичні, на яких обов’язково присутні аудиторія, яка буде грати і приносити вам гроші. Успішних заробітків.

Терехов.

Відео сьогодні про коте).