Load-Money.com — до 350$ за тисячу инстраллов

847

Сьогодні мова піде про дуже солодкою, але чомусь забуті (принаймні, в буржунете) в класичному її розумінні ніші – download ніші. Для початку я хочу зробити невеликий екскурс в історію, повернутися на 4-5 років тому. Деякі з вас, ймовірно, пам’ятають ті славні часи, молоде покоління його не застав, суть не в цьому. В ті часи були ну дуууже популярними так звані кодек партнерки…

Ці програми пропонували вебмайстрам просувати їх програмне забезпечення, а конкретно — кодеки. Сенс полягав у тому, що користувач заходить на сайт, щоб подивитися, що цікавить його відеоматеріал (найчастіше, природно, мова йшла про полуничку), а йому — бах! – кажуть: у вас не встановлений кодек для даного формату відео, встановіть його, пліз, це займе кілька секунд часу. За кожен запуск экзешника вебмайстру нараховувалася грошик. Виходило близько 400-500 доларів за тисячу завантажень кодека. Але потім послідувала реакція з боку білінгом, що складається в посиленні правил, і незабаром кодек-партнерки канули в лету.

А Load-money.com запустили систему, не залежну від білінгом і інших підводних каменів

У даний момент Load-money.com являє собою розширену і набагато більш функціональну машину для заробляння американських грошей для своїх вебмайстрів, можливості якої перевищують все, що було доступно раніше.

Load-money.com – партнерська програма для буржуйського download-трафіку. Російський трафік не приймається. Це може бути і кликовый адалт трафік, який можна лити на адалт ленди, і даунлоад трафік, і навіть варез трафік. У системі є лендінгем під будь-який тип трафіку. Величезна перевага даної системи в тому, що вебмастер чітко бачить і розуміє, за що конкретно йому нараховуються гроші: за запуск файлів.

Якщо у вас є кликовый адалт траф, якщо ви досвідчений дорвейщік або фахівець із соцмереж – ви можете тут добре заробити. Партнерка пропонує дуже щедрі рейт. Переконайтеся самі: http://load-money.com/index.php?content=price.

Load-Money.com — до 350$ за тисячу инстраллов

Всі ціни вказані в доларах за один інсталл. Обмежень на тип трафіку практично не існує. Єдине виключення – партнерка категорично не приймає мильний спам трафік. Всі інші – ласкаво просимо.

З промо-матеріалів на вибір пропонується форма пошуку, контекстна реклама і посилання. Якщо ви володар «веселих» рішень – стукнитесь до саппорт, для вас обов’язково знайдеться тепленьке місце ;).

Ах так, трохи не забув. А що ж всередині .exe, запитаєте ви? За рахунок чого партнерка пропонує такі відмінні комісійні, та ще й за голі інсталли, адже це навіть не продажу?! Секрет простий — всередині знаходиться розумна підміна видачі, штука для кінцевого користувача нешкідлива, а для рекламодавців дуже навіть корисна ;).

Load-money.com пропонує

  • щотижневі виплати щочетверга за попередній тиждень (понеділок-неділя);
  • конверсія істотно вище середньої;
  • автоматична зміна урлов та чистка экзешника при палеве антивірусами;
  • UpTime на рівні 99.99%;
  • чуйний, чуйний і оперативний саппорт;
  • велика кількість прийнятих країн і відмінні ціни (наприклад, за 10 британців, які скачали ваш контент, ви отримаєте $3.5);
  • є однорівнева реферальная програма — 5% від заробітку ваших рефералів.

Інформативна та детальна статистика надає можливості якісного аналізу трафіку (загальна, по країнах, реферерам або сайтів).

Реєстрація в партнерській програмі Load-money.com – проста, без сумнівних заморочок типу інвайтів. Це одна з кращих партнерок по європейському даунлоад трафіку серед тих, що я зараз бачив.

Терехов.

Пост написаний на правах реклами.