Мануал по закупівлі посилань в sape

632

Здавалося б, що тут складного? Сів і почав працювати. Проставив посилання і вперед. А ви всі знаєте, що в Sape є «релевантний підбір»? Це я до того, що ті хто в ній працюють — напевно в курсі. А ті хто просто чув — швидше за все навіть і не знають, що є функціонал по підбору майданчиків для закупівлі посилань, які вже є в топі по просувається запитом. А це хоч і не великий, але все ж бонус при інших рівних умовах.

З іншого боку — є таке поняття инфопродукты. Про них Леха Кушнірів кльово написав. У мене як таких інфопродуктів не було до недавнього часу. Ось і вирішив зробити. І одночасно почати нормальну роботу над terehoff.ru — наповнювати і просувати в сенсі.

В чому прикол? Зробив сторінку http://terehoff.ru/sape-optimizator.html — робота з біржею Sape в якості оптимізатора. І розповів як буду просувати цю сторінку в пошукових системах за допомогою самої ж sape. Ну і реф ссилочек звичайно ж поставити.

На момент публікації сторінка ще не в індексі. Але думаю що після цього поста ця проблема буде вирішена. На сторінку вже закуплені і закуповуються посилання, але поки що вони «не спрацювали». Плюс з морди terehoff.ru варто посилання на цю сторінку. Так що думаю з індексацією проблем не буде, контент реально унікальний.

Яка «монетизація»? Ну по-перше не заради грошей сторінка створювалася. По-друге можливо монетизація буде в рефералах і більшою мірою в трафіку. Я планую багато які мінлива написати і опублікувати, а потім їх просувати і писати про це. Сервісів в рунеті багато. Запитів теж багато. Так і трафіку на всіх вистачить.

У жовтні планую перевезти весь terehoff.ru на нормальний движок. Як переведу, розповім що і як зробив. З’явилося цікаве рішення.

Переходимо, читаємо, залишаємо відгуки (правда тільки тут). По мірі появи результатів мануал буде поповнюватися.

Терехов.

Постової — парсер посилань

Відео сьогодні про те, що якби я тоді б міг, то сьогодні я був би крутий, але все ж добре, що я б не зміг повернутися назад і зробити це. Рекомендую переглянути.