Марафон «Популярний блог» — деякі умови

642

Парарараааммммм. А між тим марафон стартував. Стартова сторінка тут. Не забуваємо її лайкати і твітів і гуглплюсадинить.

За планом старт марафону, 12 березня 2012 року. Буквально напередодні у неділю вночі з’являться всі подробиці на цьому блозі, де реєструватися і стати учасником.

Ми постараємося взяти всіх бажаючих. Приводу переживати з цього приводу я не бачу. Абсолютно для всіх будуть надані в паблике тижневі плани, що робити протягом кожного тижня. Рекомендую відразу після старту всім відразу подати заявку — ця можливість буде тільки протягом першого тижня. Хто не встигне, може взяти участі поза списком.

Весь марафон буде розбитий на етапи тривалістю в один тиждень. Етапів буде більше десяти. Для кожного етапу написаний свій порядок дій, що робити і як бути. Кожне неділю близько опівночі буде з’являтися посилання на новий етап, де буде детально розписано, що треба буде зробити протягом тижня.

Для участі вам потрібно домен для блогу. Щоб не було зайвої суєти і питань, чіткі вимоги до домену будуть викладені тут.

Вимоги до домену

 • Домен другого рівня (за запитом приймаються домени com.ua і аналоги)
 • На домені раніше не повинно бути сайту (нічого не повинно бути в кеші пошукових систем)
 • ТІЦ і PR повинні бути нульовими
 • Дата реєстрації домену повинна бути не раніше 1 січня 2012 року
 • У домена не повинно бути колишніх власників за даними сервісу domaintools.com (поточна дата реєстрації повинна збігатися з датою першої реєстрації)
 • Цими вимогами ми хочемо зрівняти всі шанси учасників. Ми рекомендуємо використовувати домени в зоні .ru .com .net так як вони найбільш привабливі як для блогу в цілому, так і для просування і продажу можливої сайту в майбутньому.

  Що найцікавіше, спеціально для марафону я заведу новий блог відповідно до вимог марафону і буду в ньому брати участь разом з вами, але поза списком учасників. Тим самим і у мене буде стимул зробити хороший популярний блог за весь час мараофона. Домен я вже зареєстрував, з тематикою визначився, мені вже цікаво, а це дуже важливо.

  Єдине обмеження поки що на хостинг від партнерів, поповнення балансів в sape і rotapost.

  Важливий нюанс — гроші будуть зараховуватися тільки на новий (нульовий) обліковий запис, на якому не було руху. Це зроблено для того, щоб «справжні» новачки отримали перші гроші на баланс, які їм допоможуть. Якщо ви вже «в темі», то зможете самостійно знайти кілька сотень рублів на прокачування ваших нових блогів — думаю це не проблема. Разом — якщо у вас вже є обліковий запис на якому є якісь руху, то гроші вам зараховані не будуть. Баланси будуть поповнюватися не на першому етапі, а 3-6 (повідомимо окремо), щоб гроші на посилання отримали тільки ті сайти, на які не соромно посилатися.

  Якщо учасників буде багато, то є ймовірність, що всіх забезпечити хостингом і грошима на балансах бірж не вийде. Пріоритет буде віддаватися тим, хто встиг зареєструватися раніше. Тим не менше ми будемо намагатися забезпечити всіх і зараз ведемо переговори на цю тему.

  Інші умови і нюанси з певних причин викладати рано. Слідкуйте за анонсами, готуйте домени. Сайти на них поки що не вішайте — встигнете.

  Відразу відповідь на питання — у мене є старий блог з 40 сторінок в індексі і я на нього забив давно. Чи можу я з ним взяти участь?
  Відповідь — ні, не зможете, тому що він не відповідає умовам по домену.

  Всі питання в коментарях.

  Терехов.