Мої яблучні девайси

669

Історично першим у мене з’явився яблофон, про що був пост. До цього я був фанатом Нокії, але з моменту купівлі яблуфона Нокіа як гаджет мене не цікавить. Не той функціонал. Навіть нові моделі не дають мені такого комфорту, як дає старенький вже 3G.

Трохи більше ніж через рік у мене з’явився яблобук в подарунок від webmasters.ru. Пізніше я написав про досвід експлуатації макбук і зараз не знаю, що повинно статися, щоб я пересів на виндузовую Вісь і софт. Так, у мене стоїть парралельс для запуску віртуальної машини на маці під вінду, але останні 4 місяці я їй чомусь не користувався. Вистачає можливостей маку.

На конференції 8p.ua я попросив у Олега Артишука його айпад щоб спробувати на практиці цей гаджет для роботи. Він мене настільки вразив, що рівно через тиждень я став володарем яблопада або яблопланшетника або яблотаблета — називайте як хочете. Причому добрався він до мене теж не без пригод.

Як тільки рішення купувати гаджет остаточно прийшло, я став шукати їх у Москві. Найбільш простих варіантів там не було за ціною в 18990 рублів, наскільки мені сказали в топових інтернет магазинах. Сказали що їх взагалі в Росії немає. Потім знайшлися в нетоповых інтернет магазинах таблетки у мінімальній комплектації за 23 000 рублів, але переплачувати мені чогось не хотілося. Та й від процесу пошуку гаджета я так само отримував ще те задоволення.

І тут мене осіняє. Це була п’ятниця 22 липня. Дружина з дитиною в цей день ввечері повинні були виїхати з Пітера, де відпочивали, на поїзді ввечері. Дзвоню Лехі Скорнякову: мовляв дізнайся чо у вас в Пітері з айпад. Айпади є. Він люб’язно погодився купити його мені і передати з дружиною. І тут знову квест. Перекладаю йому webmoney. Він відправляє їх собі на карту. Про диво, протягом 5-10 хвилин йому приходить СМС що гроші зараховані. Можна замовляти доставку кур’єром.

З моменту замовлення до моменту приїзду кур’єра в асьці діалог був примероно такий:

  • Я: ну чо подзвонили, де кур’єр?
  • Леха: сказали все гуд, приїдуть до 17-00
  • Я: ну чо, коли він привезе?
  • Леха: сказали що вже виїхав, скоро буде….
  • Я: …..
  • Леха: …..
  • Я: ну чо як?
  • Леха: все — приїхав!
  • Я: …..
  • Леха: ….

Ну треба думати, як зашкалювали ендорфіни в цей момент у мене. І вранці наступного дня я зустрічав з поїзда сина, дружину і айпад)))). Саме в такій послідовності.

Айпадик приїхав білий, як я і хотів. 16 ГБ без 3G. З інтернетом в ньому питання буде вирішено до осені, коли я куплю собі до дня варення 4й яблофон, який вміє роздавати по вай фаю 3G. Благо можливість підключення безлімітного мобільного інтернету до поточної симке в рязанському Мегафоні є.

Про застосування. Найголовніше, що яблучні девайси не замінюють один одного, а доповнюють своєю функціональністю. Яблотаблетка дуже зручна в поїзді, і вдома на дивані, в літаку, але ніколи не замінить повністю ноутбук за робочим місцем. Так, з таблетки можна писати листи, читати форуму, але повноцінно працювати не виходить. Разом яблогаджеты сила, окремо теж нічого.

На даний момент я перейнявся твіттер клієнтом для айпада, коли зручно працювати відразу з декількома обліковими записами. Великий екран і мультитач айпада дозволяють багато. Так само зручний браузер. Дуже приємно в кріслі або на дивані лазити по сайтам і бути в курсі. Залишилося розібратися як закачувати російські книжки iBooks і заливати фільми. Ну і далі продовжувати освоювати можливості пристрою.

Насправді головне не на чому ти працюєш, а як ти працюєш (мається на увазі результат). А комфортні пристрої, які в цілому можуть підвищити вашу працездатність і як наслідок результативність — чому б і ні? Якщо вони дійсно це справа збільшують, хоч і побічно. Вдалого робочого тижня.

Терехов.

Постової — різні статуси в мережах.

Відео сьогодні знято якраз моїм айпадом — вчорашнє приземлення у Внуково. Вибачте за якість/постановку, ще не пристосувався яблотаблеткой знімати.