Можливість задати питання буржуйським спецам інтернет маркетингу

702

У кінці лютого стартує одна з топових світових конференцій з інтернет маркетингу SearchMarketingExpo або скорочено SMX, яка пройде в місті Сан Хосе, Каліфорнія, зовсім недалеко від Маунтейн В’ю, де розташований один з офісів гугла і Пало Альто, де знаходиться офіс Apple. Захід збере всесвітньо відомих фахівців в області пошукового просування та інтернет маркетингу.

У Штати в минулому році мені візу не дали, тому фізично там присутній я не можу. Тим не менше у вас і у мене є можливість задати питання спікерами конференції і протягом певного проміжку часу отримати на них відповіді.

Адміністрація порталу bizzteams.com безпосередньо звернулася до учасників конференції і запросила можливість надіслати текстові питання у форматі інтерв’ю. На даний запит позитивно відповіли понад 20 осіб. Поставити свої запитання російською мовою ви можете в цій гілці. Після цього питання будуть перекладені на англійську мову і відправлені спікерам.

Як тільки будуть отримані відповіді, вони будуть опубліковані в форматі інтерв’ю російською та англійською мовами і ви відразу можете з ними ознайомитися.

Чому варто задати питання?

  • Це реально цікаво — коли я перший раз задавав питання буржуйським блогерам і отримував на них відповіді — це було щось нове, та й деякі відповіді були дуже цікавими і що саме головне, корисними.
  • Це реальна можливість задати питання практикуючим західним фахівцям і приміром дізнатися, чим гугл панда в США відрізняється від гугл панди в Європі, причому не треба паритися з перекладами і відправкою повідомлень — все це зроблять за вас.
  • Автори найцікавіших запитань будуть нагороджені смачними грошовими призами від адміністрації порталу BizzTeams.com.

Для того щоб задати питання у топіку про SMX спочатку треба зареєструватися на порталі.

Терехов.

Постової — створення сайтів (Донецьк).

Відео з останнього SMX.