Натяжні стелі в сучасних квартирах

607

Жителі великих міст уважно стежать за модними тенденціями сучасних інтер’єрів, в основу яких покладено створення функціонального і комфортного житлового простору. З кожним роком все більшим попитом користуються конструкції підвісних стель, лідерами яких є натяжні системи. Більшість дизайнерських студій, які займаються художньо-декоративним оформленням квартири (будинку), використовують натяжні стелі як одну з головних складових інтер’єру приміщень.

Ця система має низку незаперечних переваг перед іншими видами підвісних стель. Згідно з опитуваннями жителів Москви, проведених дослідниками ринку будівельно-ремонтних матеріалів (вибірково, по районах міста), натяжні стелі більшістю визнаються як універсальні конструкції, що володіють кращими експлуатаційними і естетичними властивостями.

Системи встановлюються швидко, без використання сипучих ремонтних матеріалів та спецтехніки, не вимагають спеціального дорогого догляду. Крім того, вартість натяжних стель цілком доступна жителю міста з середнім доходом. Полотно ПВХ є нейтральним матеріалом, який не містить шкідливих компонентів і алергенів. Але найголовнішими перевагами системи, які відзначали всі опитані респонденти, є дизайнерський привабливість і різноманіття художніх композицій, які розробляються індивідуально для кожного інтер’єру.

Різноманіття художніх і стильових рішень.

Глянцеві стелі візуально розширюють простір, і тому використовуються в невеликих приміщеннях. Матові фактури гармонійно вписуються в концепції класичних дизайнів, зберігають стабільність кольору, не створюючи відблисків і віддзеркалень.

Стелі в стилі «металік», що володіють здатністю змінювати і поглинати колір, часто застосовуються в сучасних дизайнерських рішеннях при оформленні приміщень в стилі «арт-деко», хай-тек», «модерн». При певному розподілі джерел освітлення, стелі «металік» виблискують, переливаються, створюють ефектні відображення.

В останні роки особливу популярність придбали художні стелі з малюнком і фотодруком. Перед вашим поглядом може розкинутися океан або безкрає небо, чумацький шлях, гірські вершини, східний густий орнамент. Дизайнери компанії Каре Нуар розробили власну концепцію художнього оформлення Imace Line, в основу якої покладено створення форм і сюжетів з однієї форми – «чорного квадрата».

Але, звичайно ж, вершиною творчої фантазії європейських дизайнерів, є конструкція «зоряне небо», де використовуються світлодіодна підсвітка, спеціальні фактури, що створюють ефект нічного небесного простору. Безумовно, ціна на натяжні стелі Зоряне Небо, залишається досить високою, але і краса цієї дизайнерської системи залишається поза конкуренцією.

Якщо ви робите вибір на користь натяжної стелі, звертайтеся до професіоналів фірми Каре-Нуар, які допоможуть вам створити унікальне художнє оформлення приміщень, виконають всі роботи швидко і якісно, нададуть гарантії. Подивитися зразки готових проектів і умови співробітництва ви можете на сайті компанії http://carre-noir.ru/.