Наїль Байків на MegaIndex.tv

536

Вчора я побачив посилання в фейсбуці, що Наїль Байків тусується на megaindex.tv і іскрометно розмовляє з фахівцями галузі SEO, не менш яскраво, ніж коли запрошував мене на семінар по блогах. І тут хопу — на мегаиндексе. Наскільки мені було відомо, в лютому місяці Наїль розлучився з проектом seopult.tv і телеканалом ITV через розбіжність поглядів на розвиток телеканалу з керівництвом. Протягом місяця про професійної діяльності Наїля нічого не було чути, і ось у березні я побачив його знову в колишньому амплуа — ведучий каналу про інтернет маркетингу і пошуковому просуванні сайтів.

Терехов не був би Тереховим, якби не спробував одним з перших довідатися деталі. Ну і взяв інтерв’ю у героя замітки. Зустрічаємо Наїля Байкова.

Наїль привіт, як там погода в Москві?
Погода шепоче нам про те, що SEO чується навкруги. Ще й бачиться колом, про це розповім потім.

Розповідай, яким оптимізованим вітром тебе занесло на megaindex.tv?
Олексій, попит народжує пропозицію. Попит на аналітичні програми, огляди, інтерв’ю з гравцями ринку інтернет-маркетингу великий. Як показав мій досвід роботи на попередніх проектах. Звідси і пропозицію. MegaIndex.TV вже до мене працював в галузі медійного контенту. Тепер ми працюємо разом.

Питання — а чи не виходить велосипед?
Частково так, виходить. Якщо порівнювати ідею мовлення з аналогічними проектами на ринку. Діючих і спочилих у бозі. Але ж важливо, Олексій, хто пілот агрегату:) Хто знає людей, компанії на ринку, ходить на заходи і тусовки, хто стежить за тенденціями і розвитком ринку. Команд велосипедистів багато, а Ленс Армстронг один.

Є гоночні велосипеди, є гірські, є для фрістайлу. Який вийшов в цей раз.
Мультимедійний прямоэфирный трансформер буде. Тут тобі і корисне інтерв’ю, і пряму участь на круглому столі, та шоу-програма з призами, аналітичні обзоы і ряд інших цікавих смакоти…

Скажи чесно, тобі це навіщо?
Відповідаю чесно. Робота від слова заробіток) Продовжувати робити те, що вмію, розвивати в новій якості, та іншими перспективами.

Що на сьогоднішній момент є на телеканалі?
Будемо простіше. Є на каналі:) Студія, сучасне обладнання, команда. Залишилася справа за малим, почати поставки медійного контенту і налагоджувати комунікацію зі своєю аудиторією. Блоги, соціальні мережі, форуми-партнери.

Для кого в першу чергу буде цей канал?
Для суспільства, яке живе, працює або розважається в мережі Інтернет. Скоро всі там будуть)

Яка твоя роль і посаду офіційно?
Роль проста і непомітна. Зробити канал популярним, бренд MegaIndex відомим у широких колах, аудиторію вдячною, керівництво щасливим. Посада — продюсер каналу.

Ну і хвилюючий мене питання — блогерів будете запрошувати до себе в гості?
А сам як думаєш? Якщо я тебе покличу на передачу на тему «Просування в блогах: концепція змінилася?» — невже відмовиш?

Мені залишається за Наїля тільки порадіти і побажати команді MegaIndex зробити популярний канал для нас і для вас, дорогі читачі.

Терехов.

Постової — чуваки реально кльовий блог замутили gotoget.ru

Відео сьогодні megaindex.tv з доповіддю Антона Агапова про забобони оптимізатора.