Нова Mac OS X Mountain Lion від Apple — враження

44

До речі кажучи, лев дуже схожий на левицю…

Як тільки побачив в твіттері повідомлення, відразу став качати. У мене 2 маку: старенький MacBookPro 13» і MacBook Air 13». Для тесту ще в офісі став качати на стареньку прошку з офісу, але мабуть потік бажаючих було настільки великим, що дистрибутив розміром близько 4Гб за пару годин зрушився відсотків на 10 від загальної завантаження.

Було вже пізно і я вирішив що пора рухати додому. Вже вдома на більш швидкому інтернеті скачав нову вісь на Air, установка зайняла хвилин 20 і ось я вже на новій операційці.

Що сподобалося відразу? І чого я дуже чекав — з’явилася можливість передавати вміст екрану повністю через Apple TV на великій 40+ дюймовий телевізор на стіні. Та й взагалі на будь-телевізор або навіть проектор, головне щоб у нього був інтерфейс HDMI. І все це без проводів. Тепер можна відправляти фільми прямо з екрану ноутбука на ТБ. Називається ця фішка AirPlay. Це дуже зручно.

Нова OS X реально швидше. Звичайно, все пізнається в порівнянні. Коли я пересів на Air c «прошки» сам по собі Air «літав» набагато швидше . Але пересівши з Lion на Mountain Lion на одній залізці я знову відчув різницю.

Установка неймовірно проста. Натиснув скачати, погодився з усім і вперед. Все повністю автоматизовано. Ніяких незрозумілих питань Ніякої Windows цього не вміє, можливо поки не вміє.

Поки що Не зовсім зрозумів, як підключити до центру повідомлень свої і чужі акаунти твіттера і фейсбук. Можливо питання часу. Розбиратися багато часу ще не було — дуже багато роботи.

Варто подивитися відео звідси — там все зрозуміло, у тому числі як налаштувати повідомлення з твіттера. Всі новинки тут.

В цілому я дуже радий новій осі. Вийшла відмінною! Чекаю тепер релізу iOS 6 iPhone 5.

Терехов.