Нові можливості AdmitAd для вебмайстрів

740

Трохи більше року тому партнерська програма AdmitAd.com активно стартувала, про що вирувало вебмастерская аудиторія рунета. На КИБоРИФе у AdmitAD був свій великий стенд, що говорить про те, що у них все добре і вони ростуть і розвиваються далі. За фактом AdmitAd — це агрегатор партнерських програм, серед яких вебмастер може вибирати оптимальну і найбільш прибуткову для себе і своїх ресурсів. Про нові можливості сьогодні я вам розповім.

Взагалі компанія дуже і дуже серйозна, про що говорить величезний обсяг роботи і регулярні зміни і оновлення. На сьогодні в Admitad.com сотні людей заробляють тисячі доларів в місяць. Максимальний заробіток за вчора.

Нові можливості AdmitAd для вебмайстрів

І це нормально. І це правильно. І це перспективніше, ніж та ж посилальна монетизація ресурсів. І це більш безпечніше, хоча посилання так само можна продавати без санкцій з боку ПС…

Як працює AdmitAd для вебмайстрів? Для початківців все чітко показано на схемі.

Нові можливості AdmitAd для вебмайстрів

У вас є сайт з трафіком і живою аудиторією — це як раз рекламна площадка, яку ви можете додати у AdmitAd. Для вашої аудиторії ви вибираєте ті рекламні пропозиції (їх понад 80), які на ваш погляд будуть застосовні для вашої аудиторії. Наприклад для пропозицій KupiVip підійде молода просунута аудиторія. Після цього отримуєте промо матеріали, розміщуєте на своєму майданчику і заробляєте гроші. Максимальний заробіток за добу вище ви вже бачили.

Це теорія. Тепер практика — якщо ви давно не заходили на AdmitAd.com, то для вас буде безліч сюрпризів.

 • Виплати за 4 дні! Вже більше 5 місяців виплати йдуть чітко кожен четвер (оплачуються всі заявки подані до Вс включно). Тобто виплати за 4 дні!
 • Наймогутніша і функціональна статистика — відстежуйте що саме приносить вам дохід без похибок.
 • Рекламодавець не може вас відхилити без причини. Якщо Рекламодавець розриває співпрацю з Вебмайстром, то робота посилання припиняється! По-перше, Рекламодавець повинен пояснити причину чому він розриває співпрацю, після чого система AdmitAd висилає Вебмайстру лист з повідомленням про намір Рекламодавця припинити з ним співпрацю. У вебмастера є 24 години на те, щоб зняти всі рекламні матеріали. Або довести свою правоту. Більше ніяких випадкових відключень і втраченого трафіку.
 • Як і раніше, у AdmitAd найбільше число офферов для російського трафіку. Більше 80.
 • Нова фішка — Admitad першими в рунеті запустили і почали активно використовувати електронні купони. Електронні купони — це спеціальне посилання, перейшовши по якій і зробивши замовлення, користувач отримує додатковий бонус (або збільшення знижки, або подарунок). У ваших користувачів буде в рази більше приводів зробити покупку (підняти у вас конверсію, а вам заробити на підвищеній конверсії.

  Приклади купонів що є на даний момент:

  • «Безкоштовна доставка»
  • «Знижка на весь замовлення»
  • «Гроші в подарунок»
  • «Подарунок при замовленні….»

  Ви можете їх використовувати, навіть якщо у вас немає своїх ресурсів з трафіком:

  • запропонувати в твіттері купити що завгодно у відомому онлайн магазині зі знижкою 10% на всі товари (живі ретвіти до речі можна купити дуже недорого);
  • через блоги, соціальні мережі пропонуйте друзям можливість придбати товари зі знижкою, або отримати подарунок, причому все це вони зможуть отримати тільки при заході по вашому посиланню.

  P. S. Плющки для вебмайстрів і блогерів: все ще проходить конкурс на статті про способи заробітку з Admitad, в тому числі можна написати і про електронні купони, і як з ними можна заробити. Подробиці за посиланням.