Новий рекламний сервіс від Sape

606

Увага — роздаю інвайт, станете моїм реформ, отримаєте знижку 20 відсотків від комісії системи.

Шановні користувачі, раді повідомити вам про вихід на закрите бета-тестування нашого нового рекламного сервісу – Outdoor.Sape. За допомогою Outdoor.Sape можна автоматизувати процес розміщення «зовнішніх рекламних посилань», досягаючи неперевершеної ефективності ваших кампаній.

Вже зараз в інтерфейсі системи ви зможете тонко налаштувати рекламну кампанію, націлити її на ту аудиторію, яка потрібна саме вам, а також вибрати спосіб нанесення «зовнішніх посилань» – від стандартних оголошень і трафаретів до художньої роботи маркером або балончиком.

До системи вже приєдналися досвідчені майстри, дивіться їх портфоліо і вибирайте найбільш підходящих під ваші задачі. Виконавців можна ранжувати по продуктивності (відсоток виконаних підтверджених замовлень) та рейтингу (співвідношення позитивних і негативних відгуків по роботі виконавця). Однак, пам’ятайте, що рейтинг – поняття суб’єктивне, ви можете знайти виконавця і з низьким рейтингом, але ідеально підходящого для реалізації вашої задачі. Ранжування виконавців проводиться, в тому числі, у зв’язці з вибраними районами розміщення.

Як ви можете побачити на скріншоті, геотаргетинг і підбір виконавців з потрібного вам населеного пункту здійснюється буквально в декілька кліків: вибираєте місто і цікаві для розміщення ваших «посилань» адміністративні одиниці.

Новий рекламний сервіс від Sape

Зазначивши вподобаного кандидата або кандидатів для реалізації вашої задачі, виберіть формат розміщення. На даний момент доступні чотири способи: оголошення, маркер, трафарет і балончик. Оголошення і трафарет – це найбільш фабричні способи розміщення: ви завантажуєте макет, виконавець роздруковує його і починає роботу. Для маркера і балончика ви теж можете завантажити макет зображення, а можете віддати своє завдання у владу фантазії виконавця.

Далі виберіть потрібний вам об’єкт розміщення. На даному етапі можна налаштувати точне попадання в цільову аудиторію. Будь ласка, майте на увазі, що реальний час розміщення «посилань» в системі залежить від безлічі факторів, але за замовчуванням посилання розміщується «назавжди».

Також не забувайте, що реальний термін розміщення «зовнішніх рекламних посилань» в елітних під’їздах або на стінах будинків бізнес-класу досить малий, але вкрай ефективний для просування товарів і послуг класу luxury.

Окремо хочеться виділити такий ефектний і ефективний спосіб, як розміщення на автотранспортних засобах. Незаперечний плюс цього формату в тому, що він миттєво приверне увагу дуже великої аудиторії.

На скріншоті нижче ви можете побачити приклади розміщення у рамках одного з проектів.

На даний момент Outdoor.Sape працює в закритому режимі. Для підключення до системи – пишіть нам на адресу outdoor собака sape.ru

Истоничник — http://blog.sape.ru/2011/04/novyiy-servis-outdoor-sape/