Новорічний подарунок від блогерам webmasters.ru

561

Нас тут годують найкращі рецепти смачних страв на Cooking.

Поки те та се, туди-сюди, поки набирає обертів передноворічна метушня, ми на webmasters.ru приготували блогерам незвичайний подарунок на новий рік — плагін кросспостінг, який дозволяє легко і просто кросспостіть пости ваших блогів на платформі wordpress на розділ блоги на порталі webmasters.ru.

Показую все на прикладах. Пам’ятаєте мій пост — що робити, якщо сайт не лізе в топ — частина 2 (філософська). А ось як вона легко і просто на скросспостилась webmasters.ru. В кінці посилання на джерело — на сторінку з постом мого блогу. Так що з точки зору копипастов та першоджерел — все красиво і коректно для пошукових систем.

Робота з плагіном досить проста. Качаємо плагін звідси. Встановлюємо собі на блог. Активуємо — ну я думаю ви знаєте як це робиться. Далі переходимо в налаштування і заводимо туди дані свого облікового запису на порталі webmasters.ru і зберігаємо все це справа. Ну а далі пишемо пост в адмінці wordpress при редагуванні поста бачимо ось такий блок.

Новорічний подарунок від блогерам webmasters.ru

Вибираєте там свій доданий аккаунт, ставите галочку кросспостіть запис і натисніть опублікувати. Вуаля — ваш пост публікується на вашому блозі і в блогах вебмайстрів на webmasters.ru.

Є одне обмеження, яке діє для користувачів webmasters.ru. Кросспостіть в блоги можуть лише ті користувачі, у яких вже є 50 повідомлень на форумі.

Надалі ми плануємо зробити плагін кросспостінг коментарів, який буде кросспостіть коментарі до постів на webmasters.ru в ваш блог, тобто буде працювати зворотний зв’язок.

В наших планах зібрати запису з цікавих блогів в одному місці, при цьому із зазначенням першоджерела.

Тепер про обмеження — у розділі модератори будуть стежити за якістю постів, які будуть кросспостится. З постів будуть видалятися рекламні посилання (ака постові). Рекламні пости, а так само пости, які не відносяться до тематики форуму, будуть видалятися.

Після проведення кількох великих конкурсів на початку наступного року ми плануємо зібрати в розділі блоги багато трафіку, а з самого розділу зробити власну стрічку цікавих постів популярних блогерів, які з стрічки будуть отримувати свій заслужений тематичний трафік. Так що welcome і цікавих постів.

Терехов.