Онлайн продажу золота через GOLD-AFFILIATE

573

Це дійсно щось нове в рунеті. Через мережу багато чого продають, але от з золотом, та ще й з партнерською програмою для вебмайстрів з можливістю створення і просування власного магазину (шопа) — таке перший раз бачу.

Насправді схема досить проста і очевидна. У вас є сайти відповідної тематики, на якій є аудиторія, готова платити за золоті прикраси. Цю аудиторію можна монетизувати. От як раз через GOLD-AFFILIATE дуже навіть можна. Для монетизації є варіанти з промобанерами, реф посилання або більш цікавий варінт — створення партнерського інтернет магазину з продажу золотих прикрас.

Ось приклад з текстовим посиланням, що веде на публічний шоп kupizoloto.com з вашим партнерським ID

Онлайн продажу золота через GOLD-AFFILIATEНовинки

А от варіант з промо банером
Онлайн продажу золота через GOLD-AFFILIATE
Ну а kupizoloto.com — це приклад того, що ви зможете зробити самостійно. У кращих традиціях партнерських програм для вебмайстрів, ви зможете додавати і змінювати описи товарів, редагувати все що потрібно для SEO і радіти зростаючому пошукового трафіку.

Йдемо далі і дивимося варіанти оплати. Їх чимало і всі вони широко поширені в рунеті. В принципі охоплення платіжної аудиторії, у якої є гроші в тому чи іншому сервісі, практично повний.Онлайн продажу золота через GOLD-AFFILIATE

Ключова фішка, яка ще більше притягнутий користувачів до купівлі — наявність фізичної адреси в Москві, де можна прийти, оплатити і забрати ваш товар.

Онлайн продажу золота через GOLD-AFFILIATE

Партнерська програма по залученню партнерів є. Приводьте партнерів і будете отримувати 5 відсотків від заробітку. Так як партнерка тільки зараз відкрилась для широкого доступу і почала активно рекламуватися, то набрати рефералів ще дуже навіть можна встигнути.

Комісію можна виставляти вручну від 10 до 30 відсотків. Дорвейный трафік партнерка приймає. Не приймають лом, мильна трафік, а так само з сайтів, які порушують КК РФ. Партнерка надає необмежену кількість субаккаунтов для детального аналізу всіх джерел трафіку. Виплати вебмайстрам виробляються на вебмані або на банківський рахунок. Середній розмір замовлення становить 5000 рублів.

Пробуйте і все у вас вийде. Спасибі власникам за партнерку.

Терехов.