Організаторам конференцій рунета присвячується

1322

Рекомендую блог — цікаві експерименти і спостереження за поведінковими факторами.

У плані конференцій ми сильно відстаємо від заходу. Коли мені потрібен був список західних конференцій з інтернет маркетингу, я їх через гугл стільки знайшов.. Як самих конференцій з усіма деталями, так і каталоги з рубрикаторами даних конференцій.

Вчора виникла необхідність скласти календар вітчизняних конференцій на півроку вперед і довелося все збирати ручками по крупицях. Каталогів толкових немає, у яких на півроку вперед все розписано. Хоча конференції як мінімум за кілька місяців організовуються.

Для цього на блозі terehoff.com ми зробили спеціальну категорію для анонсів конференцій — анонси заходів з Search Engine Marketing. Анонси не йдуть в RSS, але при цьому останні 5 показуються в сайдбарчике у верхній частині і є активне посилання на категорію з анонсами. Самі анонси природно індексуються пошуковими системами разом з активними посиланнями на сайти конференцій.

Якщо ви організовуєте конференцію, пов’язану з інтернет маркетингом, то ми із задоволенням її проанонсіруем на блозі terehoff.com і відправимо цей анонс в твіттер, який отримає ще ретвіти (судячи з практики).

Крім того, на російськомовному форумі BizzTeams.ru є спеціальний розділ, присвячені заходам з інтернет маркетингу в рунеті (під рунетом розуміється як Росія, так і Україна, Білорусь та інші країни СНД, в яких інтернет маркетинг набирає обертів). Цей розділ так і називається — заходи в рунеті.

Якщо ви організатор або представник організатора конференції, то як мінімум ви можете залишити анонс своїй конференції на форумі (для цього спочатку треба буде зареєструватися) і отримати якийсь фідбек. Інші деталі за інформаційної підтримки ви можете обговорити особисто, повірте, у BizzTeams.ru є що вам запропонувати.

Загалом особисто мене тільки радує, що кількість конференцій, пов’язаних з інтернет-маркетингом в рунеті зростає, і самі конференції ростуть не тільки кількісно, але і якісно. Наприклад вчора відбулася онлайн конференція «Нові технології просування сайтів«. Я краєм вуха слухав доповіді і знайшов там корисні особисто для себе моменти.

Особисто я за те, щоб анонси конференцій були розміщені на великій кількості ресурсів, щоб про цих конференціях дізналося якомога більшу кількість народу. А тут ще і сайтів конференцій активні прямі тематичні посилання. Посиланнями треба змінюватися. Трафіком теж :).

Контакти для зв’язку тут.

Терехов.

Відер сьогодні про конференцію 8p, до якої зараз йде активна підготовка.