Палимо тему просування під yandex

585

Сьогодні у мене в гостях Андрій Дев’яткін aka AMD ex-Matik, ex — модератор форуму Maultalk.com майбутній модератор webmasters.ru на даний момент менеджер по пошуковій оптимізації компанії Інком-нерухомість. Він сьогодні власне і палить тему, передаю йому слово.

Був позавчора вчора на семінарі SEOMoscow від Megaindex, непогане захід, але ІМХО, як і в багатьох інших подібних семінарах надмірно багато реклами Megaindex. Але тим не менше позитивних емоцій захід залишив, навіть халявні картки з балансом 300 рублів роздали. Але я не про це. Регламент семінару був складений таким чином, що кожному надавався шанс розібрати свій проект, вірніше провести міні аудит. Аудит проводив Микола Хиврин. Ідея цікава, але не нова.

В основній масі помилки у проектів були майже однаковими і скажімо так шаблонними, як то: онучі на сторінках з текстом не для людей, так і, по суті не для роботів; помилки юзабіліті; купа сторінок в індексі з помилками; неоптимізованих сторінок які не містять будь-яких малоломальски адекватного тексту тощо), але серед інших розглядуваних проектів, попався сайт, на якому я б хотів зупинити увагу. Цей сайт ooo-lider.ru. Розбирати його на семінарі не стали, залишили на «солодке», розбір його планують зробити пізніше у блозі megaindex. Ну а займуся цим прямо зараз!

Чим же привернув мене цей сайт. Зараз поясню. За запевненням власника на даний сайт не закуповувалися посилання і він взагалі не просувався, а позиції за досить конкурентним запитам, наприклад «інтернет магазин сантехніки» (4 місце), «jika» (2 місце) та багатьом іншим досить конкурентним запитам високі (стопудово кликабельная сторінка).

Палимо тему просування під yandex

При перегляді статистики через інструменти Megaindex це дійсно видно. Але давайте подивимося, а чи дійсно правда те, що сайт зовсім не просувається,. Подивимося кількість вхідних посилань.

Палимо тему просування під yandex

І що ми бачимо дійсно всього 27 вхідних посилань, замало для того, щоб за запитом «інтернет магазин сантехніки» бути в топі. Тоді копнемо глибше і подивимося, що може ховатися за «сімома печатками». Скористаємося сервісом Solomono і подивимося, що він може цікавого розповісти про сайт сайт. Отже, дивимося.

Палимо тему просування під yandex

Тут вже цікавіше. Що це за сайт такий afonya-shop.ru з якого аж 10 560 посилань на аналізований сайт. Зайдемо подивимося.

Палимо тему просування під yandex

В індексі Яндекса тільки 1 сторінка, найвірогідніше сайт під АГС. Але увагу мою привернуло не це, а зовсім інше. Подивимося вихідний код сайту.

Палимо тему просування під yandex

Неозброєним оком видно величезну кількість заголовків

на всіх сторінках сайту, провідних на аналізований нами сайт ooo-lider.ru. Причому всі подібні посилання укладені в тег , тому ми і не побачили їх при аналізі інструментами Megaindex. Схоже таємниця чудесного перебування в топі без просування прочинені. Фактично ми маємо в наявності дор + купу посилань на анализируемы сайт цього дора, закритий текст тегом не дозволяє знайти нам донор за текстів посилань, але вага дані посилання, не дивлячись на те що сайт під АГС все ж передають nofollow ж не варто.

Можливо є ще зовнішні чинники, що впливають на аналізований сайт, які при побіжному аналізі я не побачив (наприклад, аналізований сайт може бути склеєний по host іншим сайтом, з-за чого ми також можемо не бачити вхідних посилань, але seobudget нічого такого не показав, і ще ряд факторів), але думаю, що ми побачили цілком достатньо, щоб зробити ряд висновків. Головний з яких полягає в тому, що посилання з сайтів під АГС все ж працюють, причому працюють, як ми бачимо досить не погано.

Висновки звідси? А дуже прості. Висновок один — аналізуйте тих, хто в топі. Беріть від них все найкраще з внешниз факторів, максимально ефективно працюйте на власними внутрішніми факторами і буде вам ТОП. Висновок два — посилання з сайтів під АГС працюють. Висновок три — заслання укладені все ж передають вагу. Цікаві ваші висновки, буду радий їх побачити у коментарях.

Терехов.

Постової — Рекламне агентство «Рекламафф».
Відео сьогодні про польоти на планері.