Партнерська програма Babkee

593

Про Babkee (реф посилання) я ще не писав. Все придивлявся, хоча були і дзвінки менеджера (раптом у мене якісь питання виникли), пробував систему і в тестовому режимі на місяць. А якщо згадати їх гучну презентацію на Російській Інтернет Тижня. Красені, що сказати.

Насправді Babkee — це тільки інструмент, але ніяк не вирішення питання SMM. Це інструмент моніторингу соціальних медії або Social Media на буржуйському. Під соціальними медіа маються на увазі соціальні мережі, блоги і блогхостінги, форуми, спільноти і багато чого ще. Так от виходячи із заданих фільтрів і налаштувань ці самі Babkee моніторять інтернет і збирають інформацію про бренд, про продукт, про людей і тд.

Мене дуже цікавила технічна частина. На одній з конференцій Сергій Панків трохи розповів про саме технологічних рішеннях — так от, серверні потужності у Babkee справді величезні, так воно і цілком логічно, так як обсяг інформації, що збирається сервісом просто колосальний. Одна справа зібрати, інша справа обробити і представити користувачеві виходячи з налаштувань, фільтрів і об’єктів моніторингу.

Всередині системи все просто і інтуїтивно зрозуміло. Є навчальні ролики, переглянувши які ви одразу зрозумієте, як налаштувати систему моніторингу. Ось ролик з головної сторінки, переглянувши його ви зрозумієте все.

Ну а тепер про партнерську програму. Вона справді прекрасна, як сказав би один з яскравих представників SEO блогосфери. Прекрасна і мила одночасно. Солодка своїми відсотками та умовами.

В системі Babkee у даний момент три тарифу:

  • базовий (7900 рублів в місяць)
  • професійний (14900 рублів в місяць)
  • корпоративний (29900 рублів в місяць)

За кожного приведеного пользоватлея-реферала нараховується 15% від його платежів.

В залежності від тарифу складає:

  • базовий — 1 185 рублів;
  • професійний — 2 235 рублів;
  • корпоративний — 4 485 рублів.

Причому відразу після того, як ваш реферал поповнить баланс. Після цього гроші можете виводити, а можете використовувати для оплати сервісу Babkee. Що найприємніше, гроші нараховуються відразу. Привернув платоспроможного користувача, простимулював його сервісом і отримав своє чесно зароблене партнерську винагороду. Ось приклад реф банера.

Розміщуйте там, де є потенційно зацікавлена аудиторія. І буде щастя. Вперед з Babkee до результату і репутації.

Терехов.

Постової — створення сайту. А відео було вище.