Переможці конкурсу з BizzClick на виявлення помилок юзабіліті

613

Насамперед — це конкурс, не варто забувати про це. По-друге, я радий результату — цілих 228 коментарів. Давно такого на блозі у мене не було. По-третє, мені сподобалася інтрига: в ніч з 6 на 7 травня я потрапив додому досить рано/запізно — це як подивитися, але найактивніші конкурсанти «тусувалися» на блозі до переможного, поки не побачили мій коментар, що конкурс закінчено. Ось це я розумію бажання перемогти.

Ще одне важливе зауваження — конкурс був на виявлення помилок юзабіліті — ступінь, з якою продукт може бути використаний певними користувачами при певному контексті використання для досягнення визначених цілей з належною ефективністю, продуктивністю і задоволеністю (пруфлінк). А в конкурсі часто показували не юзабіліті-помилки.

Переходимо до найцікавішого — до переможців.

1е місце займає коментатор з ніком Artur і отримує 100 баксів.

2е місце і займає коментатор з ніком Sidash і отримує 75 баксів.

3е місце займає коментатор з ніком Maria Selezneva і отримує 50 баксів.

4е місце займає коментатор Ігор і отримує 25 баксів з коментарем:

Лівий сайдбар: заголовок завжди має бути прив’язаний до свого абзацу.

Така явна помилка юзабіліті зустрічається не тільки в лівому сайдбарі.

P. S. http://www.artlebedev.ru/kovod…

5е місце займає коментатор Віктор і отримує 25 баксів з коментарем:

Контакти і форма зворотного зв’язку знаходяться в дуже незручному місці. Bornyakov 3 днів тому http://www.forumedia.ru/presen…

Одна з останніх робіт.. не завадило б і саме відео/презентація.

6е місце займає коментатор з ніком Budulianin і отримує 25 баксів з коментарем

«зателефонуйте +7 (495) 210-87-99 , +7 (4872) 25-01-33 , і ми зможемо без зайвих слів, НА ДІЛІ довести сказане вище, працюючи з Вами і для Вас.» днів тому «зателефонуйте +7 (495) 210-87-99 , +7 (4872) 25-01-33 , і ми зможемо без зайвих слів, НА ДІЛІ довести сказане вище, працюючи з Вами і для Вас.»

але вище нічого немає =) цей текст взагалі вище всього

Коментарі дані на всяк випадок для уточнення коментатора. Мої вітання переможцям. Чекаю ваших гаманців на своє мило. Після перевірки того, що це саме ви залишали коментар і прислали мені свій гаманець, вишлю вам грошові винагороди.

Наостанок. Підсумки конкурсу визначені і вирішені остаточно і безповоротно. Обговорення про те, що щось було неправильно/несправделива/невірно/некоректно і тд — ігноруються. Це лише конкурс, новий формат проведення якого мені дуже сподобався насамперед кількістю коментарів. Найближчим часом ми обов’язково зробимо ще не один такий конкурс, благо спонсори є і вони готові підтримати нас і порадувати дзвінкою монетою вас.

Терехов.

Попросили вставити постової — Заробіток в інтернеті. Проект «павутині» знає про це багато. Додайте в закладки!

Відео сьогодні — вертолітні трюки з Новосибірська.