Перевіримо оперативність моніторингу соціальних мереж та блогосфери у Російського Стандарту

625

Почнемо з верхнього постового (платній посилання), що коштує набагато дорожче 258 рублів — офісні меблі на замовлення.

Пост можна було так само озаглавити як «російський стандарт вкрав у мене 258 рублів». Кілька громковато, мелочновато, але тим не менш.

У Рязані є поки що МакДак на площі Перемоги в будівлі ТЦ Вікторія Плаза. Не так давно в цьому макдак (McDonalds) з’явилася можливість оплачувати покупки картками VISA і MasterCard. Я був зворушений, що нові технології докотилися і до мого рідного міста.

Сьогодні перша половина дня була зайнята сімейними турботами, поїсти було колись. І ось по дорозі з дому в офісі вирішив заскочити в макдак і взяти там холестеринових продуктів. Ну так потренувати свій шлунок. Набрав всяких там бургерів аж на 258 рублів. Суну картку, вводжу пін, всі справи. Пін проходить, смска на ифон прилітає що бабло знято, все шляхом. Залишилося рівно на 258 рублів, ніж було.

І тут — хренакс, операція скасована, пише мені термінал. Пробуємо оплатити другий раз, те ж саме, правда бабло не зняли. Дівчинка на касі дзвонить в банк, там зайнято або не чутно.

Пробуємо третій раз — о боже, бабло йде і статус на чеку з’являється сплаченим. Знову приходить смска що гроші зняли у вас стало ще на 258 рублів менше. Прошу дівчинку з каси зателефонувати знову в банк і з’ясувати причину зняття суми 258 рублів цілих два рази, хоча чек мені було дано рівно на 258 рублів помножити на один раз і товару у вигляді продуктів макдака я забрав саме на цю суму. На тому кінці дівчинці відповіли, що ми нічого не знаємо, все гуд.

Пам’ятається на конференції з соціальних медіа в Пітері smconf виступали представники Мегафон і Білайн і у своїх виступах розповідали, як вони вирішують питання з негативними відгуками про них в соціальних мережах і блогах. Було цікаво послухати.

Компанія ЗАТ «Банк Російський Стандарт» досить велика, я в цьому просто впевнений, напевно, у неї є свій відділ зв’язків з громадськістю, який по ідеї повинен моніторити, що там про них пишуть в блогах і соціальних мережах.

З одного боку, 258 рублів, це не та сума, заради якої варто було писати цей пост. З іншого боку, мені незрозуміло, за що з мене зняли 258 рублів два рази, причому за один з них я отримав товари і послуги, а за другий не отримав. При цьому не відходячи від каси. Що прикро.

Отже, щоб підкреслити суть події, можливо це якось врахується при створенні фрагменту.

ЗАТ «Банк Російський Стандарт» зняв у мене зайвий раз гроші з рахунку.

Саме тому мені стало дуже цікаво, наскільки взагалі представники компанії ЗАТ «Банк Російський Стандарт» моніторять згадки про себе в інтернеті.

Шановні представники ЗАТ «Банк Російський Стандарт». Я буду вам дуже вдячний, якщо ви допоможете мені вирішити питання з «зайвим» зняттям з моєї картки VISA 258 рублів не в мою користь. Мої контакти можете знайти на сторінці контакти. Якщо що, то ось чек, за яким все пройшло. Знаючи дані чека, я просто впевнений, можна легко обчислити поруч розташовану транзакцію.

Перевіримо оперативність моніторингу соціальних мереж та блогосфери у Російського Стандарту

З повагою,
Олексій Терехов.

Постовий (платна посилання), який стоїть, до речі кажучи, більше 258 рублів — просування сайту, яким займається в Мінську Андрій Гусаров.

Відео сьогодні звичайно ж про російський стандарт. Мій настрій після написання цього поста відповідає відео.