Підсумки пятничного конкурсу та флешмобчик з google +1

554

Спочатку про кнопку google +1. Версії про її використання неоднозначні. Впевнений, що суворі російські вебмастера вже почали свої чорні експерименти з конвертації можливостей цієї кнопки в бабло. Що і як — поки що на практиці не зовсім зрозумів. Тому не профіту заради, а заради чистоти експерименту, заради перегляду чого і як, що і вам всім так само буде доступний. В принципі, я не закликаю вас допомогти в накрутці, я просто пропоную пофлешмобить і подивитися, що з цього вийде. Флешмоб — це завжди прикольно, здорово і весело. Хочете приєднатися — велкам. Не хочете — теж велкам, можемо пофлудить в коментарях.

Якщо раптом зверху написано надто багато, скажу однією фразою — давайте пофлешмобим кнопки google +1. Зауважу, що заголовок поста я спеціально зробив «слабо релевантним», щоб ні у кого не було підозр, що я хочу накрутити пошуковий трафік.

Натиснути кнопочку +1 для цього поста ви можете в двох місцях. Якщо зайдете на головну сторінку, то під анонсом поста ви зможете побачити її.

Підсумки пятничного конкурсу та флешмобчик з google +1

Або пробігтися до кінця посту, відразу після відео і перед банером на сайт Льохи Скорнякова appleoid.ru, яке я зазвичай додаю до публікацій, побачите кілька соціальних кнопочок, серед яких буде +1. Все просто.

Підсумки пятничного конкурсу та флешмобчик з google +1

Всім безкорисливо нажавшим на цю кнопочку виключно з метою флешмобу вселенський респект і уважуха. Ну а тепер трохи про п’ятничному конкурсі. Всім залишив коментарі — однозначно респект і уважуха. Переможець серед вас є, точно хто вгадав «суму угоди».

Точно в ціль влучив Дмитро http://seyt.ru — це сума 80к рублів за той самий наворочений сайт (коментарі щодо вартості давати не буду, залишимо все як є). Дмитро, напишіть мені на пошту, подумаємо, як вас краще отпоздравить.

Окремо хотілося б відзначити розгорнутий коментар Бутылкуса — лови посилання. Ось як-то так. Вдалого вам понеділка. Та участі у флешмобчике теж вдалого).

Терехов.

Постової — сайт такий є http://telekeep.ru/.

Відео сьогодні про кнопку google +1, правда на ангельський.