Пітер і конференція SMConf.ru

701

Спонсор посту — автоматичні ворота.

Почалося все в суботу пізно ввечері, коли близько опівночі на поїзді я рушив у бік Пітера. Хто-то в твіттері мене підколював, що попутниками будуть старі бабусі. Ан ні, попутники були дуже молоді.

У неділю в 12 дня поїзд прибув до Пітера точно за розкладом і на вокзалі мене зустрічали seowit і seo2z. Класні вони хлопці. Після виходу з метро я дуже жадібно втягнув той самий Пітерський морозних повітря. Привіт, Пітер.

У нас була рівно половина дня, щоб погуляти по Пітеру в світлий час, купити сувенірів і трохи перепочити перед конференцією по соціальним медіа. Цей перелік «завдань» ми постаралися виконати по максимому, ну а ввечері прийшов у гості автор жукладочника і почалося палево тим…

Самі бадьорі вранці проспали, але тим не менше до початку реєстрації на конференцію до 9 ранку встигли. Приємно було, що відразу можна було приступити до кави брейку, а так як сніданку у нас по суті не було, то гарячий чай зі смачними тістечками виявився дуже навіть до речі.

Програма конференції тут. Взагалі тематика просування в соціальних медіа для мене досить нова і цікава. Я багато разів чув і бачив на форумах, як народ збирає групу вконтакті, а потім збирає з неї трафік. На конференції практикуючі фахівці розповідали який від цього можна отримати ефект. Ті конференція була для мене не приводом з’їздити до Пітера, а основною причиною.

Коментувати кожну доповідь тут не бачу сенсу, так як вчора я це робив в твіттері з хеш-тегом #smconf. Фотоапарат з собою в Пітер я теж не брав, тому власних фоток у мене немає, правда добрі люди, за що їм окреме спасибі, зробили кілька фотографій в самому Пітері (фоточки будуть трохи нижче).

Дуже багато фоток зробив старий добрий знайомий Юрій Михайлович. Так що фолловьте його і одними з перших побачите посилання на фотографії з цієї конференції і не тільки. Ось наприклад є така.

Пітер і конференція SMConf.ru

Чим примітний Юрій Михайлович як професійний фотограф, так це тим, що обов’язково зробить фотографію з іншого ракурсу, щоб побачити зворотний бік медалі. Вийшло приблизно ось так. Вам яка більше сподобалася?

Пітер і конференція SMConf.ru

Особисто мені більше сподобалася організація конференції. Все дуже чітко, злагоджено, ввічливо, підкреслено шанобливо. Організаторам величезний респект.В процесі прослуховування доповідей дуже часто приходила думка кинути майже все, чим я зараз займаюся і вдаритися в SMO і SMM. Поки що це залишилося у формі думок.

Зібрав кілька дуже цікавих контактів: бренд менеджер Однокласників Ганна Монахова, керівник відділу SMM РА Апельсин — цілий метр вісімдесят зростання цього SMM, вона ж @ksana_spring, і самий цікавий і несподіваний для мене контакт — начальник сектора по зв’язках з громадськістю ЗАТ «ГАЗПРОМНАФТА-ПІВНІЧНО-ЗАХІД». Скільки своїх візиток роздав — вже не пам’ятаю.

Одні з найбільш цікавих доповідей були про моніторинг згадувань брендів у соціальних мережах. Ашмановцы, наприклад, вже написали свою систему моніторингу, а спеціально для неї — свій пошук по блогах, так як судячи з їхньої практики яндексовый пошук по блогах часто не працює. Як раз в моніторингу використовується поняття тональність — наскільки я зрозумів, це ступінь привабливості (негативна, позитивна, нейтральна) згадки в соціальних мережах.

Дуже порадували несподівані виступи представників МТС і Білайн, які прийшли на конференцію в якості слухачів, але у другій половині виступили в якості доповідачів, в яких розповіли про те, як вони моніторять згадки своїх брендах і як борються з негативом.

Пару слів про Пітер. Як то мимоволі прогулюючись я порівнював його з Москвою. Метро, вулиці, фасади, будинки, люди. Тут все зовсім інше. Люди привітні. У зовнішньому вигляді будинків відчувається більше вкладених емоцій. Тут люди нікуди не поспішають і не квапляться. Тут автомобілі не намагаються підрізати один одного щоб проскочити на миготливий зелений. Тут навіть Гібддшникі на Невському проспекті не вимагають, а ввічливо просять власників припаркованих машин запаркуватися в призначеному місці. Сам спостерігав таку картину, що ГИБДДшник під’їхав до припаркованого лендроверу з включеною аварійкою і власник позашляховика саме жестами попросив дати йому можливість постояти в «недозволеному місці ще 2 хвилини. І ГИБДДшник дав йому цю можливість.

Ну і фоточка з Пітера то з seowit, то з seo2z — точно вже не пам’ятаю. хто це з них. Фоточка зроблена на палацовій площі.

Пітер і конференція SMConf.ru

Ось так в двох словах про приємну і плідну поїздку до Пітера. А мені згадалася класна ідея Глобатора, тому їй теж скористаюся і зовсім пошепки: скоро буде великий пост про біржу sape — фотозвіт з їхнього офісу в Москві, про їх проекти, що чекати від них нового в цьому році і як взагалі вони працюють.

Терехов.

Постової — ремонт стільникового телефону

Відео сьогодні звичайно ж про Пітер.