Плюшки біржі посилань mainlink

628

Біржа посилань mainlink одна з найстаріших в рунеті, а її творці побачили такі часи, коли топ 1 яндекса досягався декількома посиланнями з морд. Поки що посилання з таких сторінок будуть працювати під yandex, буржуї будуть над нами сміятися. Як кажуть в самому яндексі, типу ми працюємо над тим, щоб сео посилання стали враховуватися краще в тому плані, щоб з вищеназваних сторінок вони не працювали. В біржі mainlink таких сайтів немає, зате є можливість вибору донорів за відвідуваністю, що дозволяє хай і не прямо, а опосередковано говорити про те, що на донорах поведінкові фактори не як у вищезгаданого прикладу. Що на цих донорах тусуються люди, ходять по сторінках сайту і тд.

Заходимо як рекламодавець (ми ж посилання будемо купувати). Додаємо в кампанію урл (додав блог, тематика ж комерційна). Тут же запропоновано просканувати сторінки сайту з метою знайти ті, які будуть просуватися. До речі кажучи, в біржі вбудовано багато сеошного функціоналу, який дуже корисний і не вимагає використання сторонніх сервісів. Крім скана сторінок, можна підібрати релевантні під введені вами запити і тут же зняти позиції в яндексі і гуглі. Ось для запиту «як розкрутити сайт» я спарсил пошукові підказки і забив їх запити з метою визначити позиції. Тут же мені і бюджет підрахували орієнтовний.

«Плюшки біржі посилань mainlink

У системі можна налаштовувати автофильтры для автоматичної покупки або вручну відбирати запропонованого майданчика для покупки посилань. Крім того, для автомата можна налаштовувати сценарії за такими критеріями: наявність в каталогах ЯКа і ДМОЗ, тип домену, регіони сайту, кількість зовнішніх посилань, кількість проіндексованих сторінок, ключові слова та інші.

Можна як же виключити сайти, з яких раніше купувалися посилання через mainlink. Крім того, через mainlink можна купувати посилання з 4-8 рівнів вкладеності зовсім за копійки.

Плюшки біржі посилань mainlink

Після закупівлі посилань і після певного часу, який буде потрібно на індексацію посилань, можна наочно побачити зміну позицій. Якщо запит раптом буде знайдений як НПР (знайдений за посиланням, то він буде виділений червоним кольором. Якщо позиція буде фіолетова, то система підкаже вам подальші дії по просуванню.

Не згадав той факт, що генерацію анкорів можна налаштувати виходячи з прив’язки до регіону. А цілодобова технічна підтримка !телефону завжди готова прийти вам на допомогу.

Взагалі біржа орієнтована на тих, хто розбирається в просуванні сайтів, пройшов всі рутинні етапи підбору донорів, генерації анкоров, перевірки індексації, знімання позицій і тепер просто хоче контролювати роботу автоматизованого сервісу. Якщо ви такий — то mainlink для вас.

Якщо хочете стати моїм рефералом (я буду тільки за, введіть промо-код «terehoff» при реєстрації в системі. Після цього ви отримаєте статус у системі «кандидат» і знижку в 20% від комісії системи. Моїм рефералом стає вигідно. Ну а крім того, я допоможу вам з просуванням сайтів.

Терехов.

Постової — все про міранду на http://mirandaim.info/.

Відео сьогодні про те, як користувачі рунету вітали біржу з п’ятиріччям в грудні 2010.