Потрібен арбитражник, вміє працювати з тизерками

582

На Казанської SEO конференції за традицією вдалося багато з ким познайомитися, поспілкуватися і домовитися про цікавих спільних акціях. Перша з них в стадії підготовки.

Суть пропозиції. Є партнерська програма по знайомствам. Є завдання зробити якусь подобу кнопки бабло. Для цього потрібно взяти найбільш популярні тізерки, отримати від партнерки багато-багато різного промо, на акаунт у кожній тизерке отримати певну суму грошей (за домовленістю), щоб «полити» трафіку і перетворити його на партнерці по знайомствам.

За підсумками тесту ви, шановний арбитражник, всі зароблені на арбітражі гроші отримаєте собі + приємний бонус від власників партнерки і можливість довгострокового співробітництва. Ну і природно шана, повага і натовп потенційних рефералів. По суті справи є бажання зробити кнопку бабло для обмеженого кола осіб.

Який потрібен арбитражник:

  • успішний досвід роботи в даному напрямку від одного року;
  • чітке розуміння роботи CPA, CPC, CPM і чим воно одне від одного відрізняється;
  • розуміння і вміння налаштування таргетингу під певну тематику (в нашому випадку знайомства);
  • якщо ви навскидку можете назвати кілька десятків (не менше) різних тізерних мереж;
  • ви знаєте якість і кількість трафіку у кожній з тізерок під певну тематику;
  • ви знаєте як витратити 1000$ на покупку трафіку щоб перетворити його в 2000$.

Якщо ви це вмієте, то отписывайтесь в каментах з невеликим портфоліо. З вами зв’яжуться.

Не хочете палитися в паблике, пишемо мені на мило [email protected] Поговоримо з вами тет-а-тет і в разі відповідності заявленим вимогам я передам ваші контакти партнерці.

Партнерка заради чистоти експерименту не палітся» в паблике, але за неї можу поручитися особисто, так як знайомий з власниками.

Від себе додам, що це відмінний шанс заявити про собі, заробити славу і шану, набрати рефералів, а так само створити власний інфопродукт з апріорі високою довірою.

Не виключено, що «ефективний» арбитражник, який в темі, отримає відмінну віддалену роботу на дуже цікавих умовах.

Ми ж зі свого боку зацікавлені створити кнопку бабло і дати її якщо не всім бажаючим (хоча ніша то в принципі майже гумова), то всім, хто хоче працювати і заробляти в мережі, а так само намагається хоч трохи аналізувати і розуміти сферу роботи з трафіком.

Я в свою чергу проведу свої експерименти, які будуть опубліковані пізніше.

Терехов.